Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Pro naše klienty zařizujeme pronájem a správa nemovitostí po celém Bulharském pobřeží.

2+kk, perfektní stav, top cena, Sluneční pobřeží

30 000 EUR

122514_1610269516.jpg
12252_1610269515.jpg
12251_1610269515.jpg
12259_1610269516.jpg
12253_1610269515.jpg
12250_1610269515.jpg
12256_1610269516.jpg

Akční cena! Nabízíme komfortní a stylový apartmán o rozloze 2+kk, o velikosti 50.88m2, situován v 4NP z pěti pater, v soukromém komplexu s výtahem, v Sluneční pobřeží, Bulharsko. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení dle aktuálních fotografii. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice koupelna s toaletou, balkón. Z balkónu je krásný výhled na hory. Apartmán je obzvlášť vhodný k celoročnímu bydlení nebo k pronájmu. V případě zájmu s pronájmem rádi pomůžeme. Ze dvou hlavních místností je přístup na balkón. Na balkoně je plastový stůl se židlemi, abyste si ho mohli užit naplno. Velice výhodná nabídka. Doporučujeme!
Komplex, ve který je apartmán situován se nachází v prestižní, západní části letoviska Slunečné pobřeží, pouhých 350 metrů od široké pláže s jemným bílým pískem a pozvolným přístupem k moři. Poloha je upřednostňována pro klidnou rodinnou dovolenou, obklopená spoustou zeleně, v blízkosti komunikací a občanské vybavenosti. Komplex je v celoročním provozu. Majitelům a jejích hostům jsou v komplexe k dispozicí:
plavecký bazén s relaxační zónou
bezpečnost po celý rok;
Internet;
upravený, udržovaný areál;
dětské hřiště;
parkoviště;
Poplatek na údržbu činí 10€/m2 ročně.
Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.
Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.
Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.
Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.
Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.
Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Další informace

Číslo nabídky:F1225
Adresa Sluneční pobřeží , Bulharsko
Dispozice bytu2+kk
Druh objektu Cihlová
Typ domu Patrový
Celková podlahová plocha 50.88 m2
Užitná plocha 45 m2
Stav objektu Velmi dobrý
Číslo podlaží 4
Počet podlaží 5
Vlastnictví Osobní
Vzdálenost od moře 350 m
Telekomunikace Telefon, Internet
Inženýrské sítě Elektřina, Vodovod, Kanalizace
Topení Lokální: elektrické
Doprava MHD, Autobus, Silnice
Elektřina 230V
Voda Dálkový vodovod
Odpad, kanalizace Veřejná kanalizace
Vybavenost Škola, Zdravotnická zařízení, Školka, Pošta, Síť obchodů a služeb, Supermarket

30 000 EUR

za nemovitost

Kontaktní údaje

Angelina Vasileva
+420 774 804 388
info@mojenemovitostumore.cz