Investiční zájezd 5. 12. 2023 - 7. 12. 2023

Prohlídky nemovitostí v Bulharsku

Chtěli byste investovat do nemovitostí v Bulharsku, ale máte s touto zemí málo zkušeností? Máte dotazy a chtěli byste se porozhlédnout po malebném okolí? Chcete prožít pár dnů v blízkosti čirého Černého moře a následně se pak v klidu domova rozhodnout, jestli je investice do nemovitosti v Bulharsku pro vás ta pravá volba? Tak právě vám si dovolujeme nabídnout unikátní příležitost prohlédnout si nemovitosti v Bulharsku.

              Důležité informace:


·        Nezávazná návštěva, která Vám zodpoví Vaše otázky.

·        Doba a délka pobytu v Bulharsku závisí pouze na vás. Jsme tu pro vás 24/7. Klient si může veškeré potřebné služby zabezpečit dle vlastního uvážení, s námi absolvuje pouze vlastní prohlídky dle domluvy.

·        Prohlídky s jednatelem firmy Tsvetomirem Zlatkovskim budou v termínu 05.12.2023 – 07.12.2023. Zapsat svoji účast v tomto termínu máte do 20.11.2023. Po zápisu Vás bude čekat posezení, na kterém s panem Zlatkovskim proberete Vás zaměř a očekávání od nemovitosti. Následně uhradíte cenu investičního zájezdu. Nemovitosti vybereme spolu již před zájezdem, a to z četné nabídky na naší webové stránce MOJE NEMOVITOST U MORE.CZ.   

·        Balíček Bulharsko na zkoušku zahrnuje: prohlídky předem vybraných apartmánů podle Vašeho rozpočtu, 2 noci v Bulharsku v našich apartmánech nebo hotelu, transfer z letiště a zpátky a další dodatečný servis. Cena za osobu od 6.900 Kč, cena je pevná.

·        Pozor! Upozorňujeme vás předem, že letenky si zajišťujete sami!

·        Nemovitost můžete vybrat a zarezervovat již na místě, anebo se můžete rozhodnout po návratu v klidu a pohodlí domova, až najdete čas se nerušeně rozhodnout, zda je koupě vlastní nemovitosti u moře to pravé pro vás.

·        Upozornění: Jedná se o placenou prohlídku apartmánů s osobním makléřem. Nejedná se o poznávací nebo výletnický zájezd. MOJE NEMOVITOST U MORE.CZ je pouze zprostředkovatel nákupu nemovitostí v Bulharsku.

·        Kdykoliv si můžete rezervovat termín na online prohlídky ZDARMA

 

  Co Vás čeká?


 1. den

·        Dorazíte vlastními silami na letiště. (Sofie / Varna / Burgas).   

·        Na letišti na Vás budeme čekat s cedulí MOJE NEMOVITOST U MORE.CZ

·        Společně pojedeme do jednoho z našich apartmánů, které spravujeme.

·        Ubytujete se.

·        Volný program (seznámení s okolím).

 

   2. den

·        Ráno v 9:00 bude probíhat společná snídaně.

·        Vyrazíme na prohlídky předem vybraných apartmánu.

·        Ukážeme Vám jednotlivé části plážové riviéry a vysvětlíme rozdíly mezi nimi, a to jak z pohledu investiční návratnosti, tak i z pohledu vlastního využívání.

·        Večer Vás čeká společná večeře, kde se můžete těšit na místní gastronomii, která je skutečně výtečná. Uděláme rekapitulaci apartmánů, které jste viděli.

 

 3. den

·        Vyzvedneme Vás ve Vašem místě ubytování a zabezpečíme odvoz na letiště v Sofii.

 

Termín letu na prohlídku s jednatelem

5.12.2023 - 7.12.2023

 

Letenky najdete na následujícím linku:

SKYSCANNER LETENKY DO BULHARSKA

 

Přihlášení na investiční zájezd

Bulharsko 5. 12. 2023 - 7. 12. 2023