1+kk, 50m od lyžařského vleku, Apart Hotel Comfort, Bansko

Bansko, Bulharsko – ID 6157
39 500 € ≈ 962 023 Kč
Plocha 32 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 1/5
Sjezdovka 50 m
Stav Volné
Nabízíme hezký apartmán o rozloze 1+kk o celkové ploše 32m2, který se nachází v přízemí z pěti pater v komplexu Apart Hotel Comfort v Bansku, Bulharsko, naproti hotelu Kempinski a sjezdovky. Dispozice bytu: obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou, balkón. V komplexu jsou k dispozici Vám i Vašim hostům: recepce, sauna, fitness, parkoviště, 24h ochrana. Součástí komplexu je taverna, kde si můžete vychutnat tradiční bulharskou kuchyni. Poplatek na údržbu činí 8€/m2 ročně. Velice kvalitní nemovitost v perfektní lokaci. Sjezdovka je vzdálena 50 metrů, Doporučujeme!
Bansko je malebné městečko známé svou historií, které se rozkládá na úpatí pohoří Pirin. Město se nachází 927 metrů nad mořem, v údolí, kde se setkávají tři hory - Pirin, Rodopy a Rila.
Na jedné straně - Rodopy, na druhé straně - Rila s nejvyšším vrcholem na Balkánském poloostrově - Musala (2925 m), a na třetí - Pirin.
Město Bansko je hlavním správním a kulturně-ekonomickým centrem v regionu.
Nachází se 161 km jižně od letiště v Sofii a 56 km jihovýchodně od Blagoevgradu, se kterým je dobře spojen.
Bansko je oblíbenou destinací, protože je blízko Řecka - pouhých 140 km od Egejského moře. 6 km od Banska jsou horké minerální prameny.
Protože v Bansku je všechno!
Zimní turistika
Podle evropského průzkumu lyžařských středisek v Evropě patří Bansko mezi nejoblíbenější střediska. Střediska jsou řazena do šesti kategorií podle délky sjezdovek. Se sjezdovkami od 51 do 100 km je Bansko na prvním místě! Jedná se o nejlevnější středisko v této kategorii zkoumaných středisek. 75 km profesionálně připravené a spolehlivě zajištěné sjezdovky, dobrá lyžařská škola a lyžárna, které jsou k dispozici lyžařům a snowboardistům.
27 km moderní vysokokapacitní vleky přepravují hosty rychle a pohodlně na sjezdovky, které jsou perfektně připraveny s bezvadně fungujícím zařízením.
Lyžařský areál má celkem 17 značených tratí o celkové délce 65 km, z toho 9 km jsou lyžařské silnice. Bansko nabízí jedinečnou příležitost na 16 km souvislý sestup. Posledních 7 km ze sjezdovky, která spojuje lyžařské středisko s městem Bansko jsou vybaveny 40 děly pro umělé zasněžování a osvětlením pro noční lyžování.
Celkový počet vleků je 23 - sedm míst k sezení, z toho dva nové, 6 výtahů a deset dětských vleků. K dispozici jsou nové dětské výtahy a školka.


Podlaží
1
Počet podlaží
5
Dispozice
1+kk
Plocha
32 m2
Užitná plocha
28 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
20 m
Lékař
660 m
Kavárna
60 m
Restaurace
20 m
Bar
80 m
Škola/školka
290 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00