1+kk, Krásný apartmán v centru Puerto de Mazarrón, Španělsko

Puerto de Mazarrón, Španělsko – ID 12892
Plocha 63 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 3/1
Moře 800 m
Stav Volné
Období Celoroční

Investiční apartmán, který nabízí tři prostorné ložnice, jednu koupelnu, venkovní technickou místnost a velký balkon ideální pro relaxační letní odpoledne. Nemovitost má dobře udržované společné prostory a komunitní kamerový systém, to vše se nachází v prvotřídní centrální lokalitě pouhých 800 metrů od pláže. Jedná se o fantastickou příležitost vlastnit krásný dům ve slunném Puerto de Mazarrón, kde si můžete vychutnat pulzující španělský životní styl.

Díky své ideální poloze v blízkosti pláže a veškeré základní občanské vybavenosti je tento byt také skvělou investicí do pronájmu. Vysoká poptávka po rekreačních pronájmech v této oblasti z něj činí lukrativní možnost potenciálního příjmu. Představte si, jak si vaši hosté užívají slunce, nádherných pláží a nekonečných možností zábavy, zatímco vy těžíte ze stálého příjmu z pronájmu.

Zátoka Mazarrón je rájem pro milovníky vodních sportů, protože nabízí mimo jiné plachtění, rybaření a potápění. Oblast se pyšní více než 35 kilometry pobřeží, z nichž většina zůstává nedotčená. Řada pláží v Mazarrónském zálivu byla oceněna prestižní Modrou vlajkou, která je uznáním jejich výjimečné kvality a služeb, včetně pláží Bahía, Bolnuevo, Castellar, Nares a Rihuete. Tyto pláže jsou také držiteli certifikátu Q for Quality, který zajišťuje nejvyšší standardy pro vaši zábavu. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost vlastnit kousek ráje v Mazarrónu. Kontaktujte nás ještě dnes, aby se váš sen stal skutečností.

Podlaží
3
Počet podlaží
1
Dispozice
1+kk
Plocha
63 m2
Užitná plocha
60 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00