1+kk s krásným výhledem na moře, 200m od pláže, Byala

Byala, Bulharsko – ID 7124
38 000 € ≈ 925 490 Kč
Plocha 31 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 3/5
Moře 200 m
Poplatek za služby 10 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční
Nabízíme vaší pozornosti hezký 1+kk, o celkové ploše 31 m2, který se nachází ve třetím podlaží z pěti pater v komplexu Antique palace v Byala, Bulharsko. Byt se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, koupelny s WC a terasy s parádním výhledem na moře. Z okna a z terasy se můžete kochat krásným výhledem na moře. Byt je kompletně zařízen a vybaven, připraven k okamžitému užívání. Vybavení apartmánu je k prodeji za příplatek.
Komplex je pětipodlažní budova s oploceným areálem, ve kterém se nachází bazén pro dospělé i děti, odpočinková zóna s lehátky a slunečníky kolem bazénu, dětské hřiště a parkoviště. Budova je vybavena výtahy. V přízemí komplexu se nacházejí dvě prádelny pro společné využití.
Umístění komplexu:
- Poloha komplexu: 200 m od moře
- 200 m od přístavu
- 150 m od restaurace "Chaika"
- 50 m od nejbližšího obchodu
- 150 m od antické pevnosti
- 2 km od centra města. Byala (radnice, poliklinika, lékárny, školka, škola atd.)
Poplatek na údržbu činí 10€/m2 ročně.
Koruna se k Euru posunula na nejsilnější úroveň za 11 let! Koupě nemovitosti za Eura nikdy nebyla a nebude výhodnější!
Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.
Město Byala leží na hranici okresů Varna a Burgas, téměř stejně vzdálené od okresních měst Varna (56 km) a Burgas (70 km). Nejbližší město Byaly je Obzor, který je jen 5 km daleko. Pobřeží obce se vyznačuje kombinací skalnatého pobřeží, malých zátok, pláží s písečnými dunami. Letní turistika přitahuje mnoho lidí. V posledních letech došlo k prodloužení turistické sezóny, která začíná na začátku května a trvá do září. Dnes je Byala prosperujícím bulharským městem díky své pokročilé výrobě vína. Vyrábí se zde skvělé víno Dimyat. Je to také přímořské letovisko. Přírodní zdroje určují rozvoj města jako centra plnohodnotné mořské turistiky. Prostorná pláž v kombinaci s listnatým lesem, příznivou teplotou mořské vody a její čistotou nabízí optimální podmínky pro prevenci a rehabilitaci podél pobřeží. Město bylo založeno 3 století před naším letopočtem. Paleogeologické místo Bílé skály se nachází v malém městě. Nachází se mezi severní stranou centrální pláže a ústím Bílé řeky.
Podlaží
3
Počet podlaží
5
Dispozice
1+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
31 m2
Užitná plocha
26 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
2 km
Lékař
3 km
Kavárna
2 km
Restaurace
140 m
Bar
1 km
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00