1+kk s výhledem na bazén, 150m od pláže, Royal Palm, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 8883
44 000 € ≈ 1 088 120 Kč
Plocha 40 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 5/6
Moře 150 m
Poplatek za služby 380 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme Vám krásný apartmán o rozloze 1+kk, o celkové ploše 40 m2, situován v pátém podlaží ze šesti pater v soukromém komplexu Royal Palm v Sveti Vlas, Bulharsko. Apartmán se skládá z předsíně, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, koupelny s toaletou a balkónu. Balkón nabízí krásný výhled na území komplexu a bazén. Rezidenční komplex Royal Palm, ve kterém je apartmán situován se nachází pouhých 150 metrů od pláže v letovisku Sveti Vlas, má prostorný, pečlivě udržovaný areál a je ideální na pronájem či celoroční užívání. Majitelům a jejich hostům jsou v komplexu k dispozici:

Dva bazény, relaxační zóny, dětské hřiště, recepce, restaurace, 24h ochrana, správa nemovitosti. V docházkové vzdálenosti je veškeré občanské vybavení včetně restaurací, barů a obchodů, fitness center, tenisových kurtů, masážních a kosmetických center, dětské centrum, půjčovna aut atd.

Poplatek na údržbu 380€ ročně. Velice dobrá cena! Doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Sveti Vlas je příjemné městečko na úpatí Staré planiny, 4 km od Slunečného pobřaží. Vzdálenost od tohoto letoviska je opravdu nepatrná. Nebude trvat dlouho a obě města se díky výstavbě v hojně navštěvovaném a oblíbeném Slunečním pobřeží propojí. Lokalita známá pod názvem Sveti Vlas má poměrně zajímavou historii, ale z hlediska turistického ruchu zcela jistě ještě čeká na dobu své největší slávy. Středisko Sveti Vlas najdeme zhruba 13 kilometrů od města Nessebar, který je známý jak mezi turisty, tak i mezi milovníky zajímavých památek. Sveti Vlas je klidnějším letoviskem bez velké masy turistů. Pláže jsou úzké a méně přeplněné než u Slunečného pobřeží.

V městečku najdeme několik menších pláží, písčitých i oblázkových. Moře je zde čisté a vstupy do moře pozvolné.

Pláž v Sveti Vlasu směřuje na jih. Písek je jemný, zlatý, nicméně v areálů se vyskytují i romantické kamenné pláže. Unikátní kombinace čistého horského vzduchu, mořského podnebí a krásnou přírodu. Letní dny se vyznačují klidným ráno a poměrně chladným, neuvěřitelně příjemným odpolednem. Jedinečný dlouhý, teplý a tichý podzim. Posledních několik let jsou zaznamenané v polovině prosince teploty 15 stupňů. Zima zde ne trvá déle než měsíc. Ideální volba na celoroční užívání, podnebí prokázané veľmi dobře přispívající lidskému zdraví.

Díky tomu, že se městečko nachází ve svahu, můžete navštívit zalesněné pohoří a udělat si tak příjemnou procházku. Ceny jsou zde velice příznivé. Příjemné počasí v kombinaci s vlhčím mořským vzduchem jsou ideální pro každého, kdo si chce užít příjemnou dovolenou v prostředí, které rozhodně není tak přecpané jako právě Slunečné pobřeží. Pro tyto turisty nabízí Sveti Vlas příjemnou alternativu. Zdede lze nasát neopakovatelnou atmosféru a také si užít vyhlášené pohostinnosti místních obyvatel. Sveti Vlas je ideálním místem pro ty, kdo chtějí strávit klidnou dovolenou v překrásné přírody a také pro rodiny s dětmi.

Podlaží
5
Počet podlaží
6
Dispozice
1+kk
Plocha
40 m2
Užitná plocha
35.2 m2
Balkon
Ano
Bazén
2 bazény
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
220 m
Lékař
500 m
Kavárna
350 m
Restaurace
120 m
Bar
220 m
Škola/školka
550 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00