1+kk s výhledem na bazén, jen 300m od pláže, Anna Marina, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 10839
40 900 € ≈ 1 018 206 Kč
Plocha 33 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 2/5
Moře 300 m
Poplatek za služby 10 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme vám 1+kk s výhledem na bazén v komplexu Anna Marina ve Sveti Vlas. Komplex se nachází pouhých 300 metrů od pláže na rozhraní dvou nejoblíbenějších letovisek v Bulharsku - Slunečné pobřeží a Sveti Vlas. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s WC a balkon s výhledem na bazén. Celková plocha je 33m2 a je situován ve druhém podlaží z pěti pater. Konstrukce budovy je monolitická, vzhled i interiér stylový, zděné, s vnější hydroizolací a tepelnou izolací. Před areálem ve dvoře mezi dvěma budovami se nachází bazén, prostory s lehátky a slunečníky, bar, dětské hřiště, 24h bezpečnost, parkování. Větší část nádvoří areálu je upravená a řešená jako rekreační areál, jsou zde dětská hřiště, kolem kterých se tvoří krásné uličky, pokryté ozdobnými deskami. Budova je postavena na velmi komunikativním místě: pouhé 2 km od centra Slunečného pobřeží, na pláž ve Sveti Vlasu dojdete za 2-3 minuty ( 300 metrů) a na pláž na Slunečném pobřeží - 5-7 minut. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti včetně lékařských a stomatologických služeb, je zde pošta, různé obchody, restaurace, kosmetická studia atd. Poplatek na údržbu činí 10€/m2 ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Sveti Vlas je příjemné městečko na úpatí Staré planiny, 4 km od Slunečného pobřaží. Vzdálenost od tohoto letoviska je opravdu nepatrná. Nebude trvat dlouho a obě města se díky výstavbě v hojně navštěvovaném a oblíbeném Slunečním pobřeží propojí. Lokalita známá pod názvem Sveti Vlas má poměrně zajímavou historii, ale z hlediska turistického ruchu zcela jistě ještě čeká na dobu své největší slávy. Středisko Sveti Vlas najdeme zhruba 13 kilometrů od města Nessebar, který je známý jak mezi turisty, tak i mezi milovníky zajímavých památek. Sveti Vlas je klidnějším letoviskem bez velké masy turistů. Pláže jsou úzké a méně přeplněné než u Slunečného pobřeží.

V městečku najdeme několik menších pláží, písčitých i oblázkových. Moře je zde čisté a vstupy do moře pozvolné.

Pláž v Sveti Vlasu směřuje na jih. Písek je jemný, zlatý, nicméně v areálů se vyskytují i romantické kamenné pláže. Unikátní kombinace čistého horského vzduchu, mořského podnebí a krásnou přírodu. Letní dny se vyznačují klidným ráno a poměrně chladným, neuvěřitelně příjemným odpolednem. Jedinečný dlouhý, teplý a tichý podzim. Posledních několik let jsou zaznamenané v polovině prosince teploty 15 stupňů. Zima zde ne trvá déle než měsíc. Ideální volba na celoroční užívání, podnebí prokázané veľmi dobře přispívající lidskému zdraví.

Díky tomu, že se městečko nachází ve svahu, můžete navštívit zalesněné pohoří a udělat si tak příjemnou procházku. Ceny jsou zde velice příznivé. Příjemné počasí v kombinaci s vlhčím mořským vzduchem jsou ideální pro každého, kdo si chce užít příjemnou dovolenou v prostředí, které rozhodně není tak přecpané jako právě Slunečné pobřeží.

Podlaží
2
Počet podlaží
5
Dispozice
1+kk
Plocha
33 m2
Užitná plocha
29.04 m2
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
130 m
Lékař
1 km
Kavárna
160 m
Restaurace
130 m
Bar
260 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00