1+kk, s výhledem na hory, top cena, Bansko

Bansko, Bulharsko – ID 2427
Plocha 46 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 4/5
Stav Volné
Nabízíme útulný apartmán s nádherným výhledem na hory v Bansku, Bulharsku. Rozloha bytu je 1+kk, velikost 46.27m2. Byt je situován ve čtvrtém podlaží z pěti pater, v soukromém komplexu s výtahem. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení dle fotografií. Apartmán se nachází v novém moderním komplexu "Seven Seasons Hotel & Spa", 3 km od Banya a 1,7 km od lyžařského střediska Bansko, které je jedinečné, s možností celoročního užívání, s přírodou minerální voda na úpatí majestátních sněhových vrcholů. Z oken komplexu můžete sledovat tři velká pohoří Pirin, Rila a Rodopi, což také vytváří neuvěřitelný pocit ze švýcarských Alp. Vzdálenost do Sofie je 156 km. Vzdálenost k hranicím s Řeckem je 50 km. Obec Banya má dlouhou historii. Díky hojnosti léčivých minerálních pramenů bylo toto místo osídleno již od starověku. Komplex Seven Seasons Hotel & Spa se skládá z - 64 apartmánů. Komplex má SPA centrum s velkým bazénem s termální vodou, restaurace, sauna, masážní místnost, čerpací stanice na pití minerální vody. Kryté parkoviště, recepce. K dispozici je výtah. Přístup do budovy a bytů je vhodný pro osoby se zdravotním postižením- bezbariérový. Byt je kompletně zařízen a vybaven domácími spotřebiči. Poplatek za údržbu 10€/m2 a zahrnuje:
Údržba, komplexní péče a úklid zelených ploch, společných prostor areálu, bazénů, celoroční ostraha, recepce. Velice výhodná cena! Doporučujeme!
Město Bansko je hlavním správním a kulturně-ekonomickým centrem v regionu.
Nachází se 161 km. jižně od letiště v Sofii a 56 km. jihovýchodně od Blagoevgradu, se kterým je dobře spojen.
Bansko je oblíbenou destinací, protože je blízko Řecku - pouhých 140 km od Egejského moře. 6 km od Banska jsou horké minerální prameny.
Protože v Bansku je všechno!
Podle evropského průzkumu lyžařských středisek v Evropě patří Bansko mezi nejoblíbenější střediska. Střediska jsou řazena do šesti kategorií podle délky sjezdovek. Se sjezdovkami od 51 do 100 km délky je Bansko na prvním místě! Jedná se o nejlevnější středisko v této kategorii ze zkoumaných 400. Bansko nabízí 75 km profesionálně připravené a spolehlivě zajištěné sjezdovky, dobrou lyžařskou školu a lyžárnu, které jsou k dispozici lyžařům a snowboardistům.
27 km moderní vysokokapacitní vleky přepravují hosty rychle a pohodlně na sjezdovky, které jsou perfektně připraveny s bezvadně fungujícím zařízením.
Lyžařský areál má celkem 17 značených tratí o celkové délce 65 km, z toho 9 km jsou lyžařské silnice. Bansko nabízí jedinečnou příležitost na 16 km souvislý sestup. Posledních 7 km ze sjezdovky, která spojuje lyžařské středisko s městem Bansko, jsou vybaveny 40 děly pro umělé zasněžování a osvětlením pro noční lyžování.
Celkový počet vleků je 23 - sedm míst k sezení, z toho dva nové, 6 výtahů a deset dětských vleků. K dispozici je mobilní kolotoč, nové dětské výtahy a školka.
Letní turistika
Pro potřeby letní turistiky v národním parku Pirin bylo vyvinuto 13 hlavních a 17 vedlejších horských tras.
Podlaží
4
Počet podlaží
5
Dispozice
1+kk
Plocha
46 m2
Užitná plocha
37.12 m2
Balkon
Ano
Obchod
3 km
Lékař
2 km
Kavárna
3 km
Restaurace
2 km
Bar
3 km
Škola/školka
3 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00