1+kk s výhledem na moře a bazén, 250m od pláže, vhodný na pronájem, v komplexu Galeria 3, Byala

Byala, Bulharsko – ID 7614
44 000 € ≈ 1 070 960 Kč
Plocha 45 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 4/5
Moře 250 m
Poplatek za služby 220 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční
Nabízíme prostorný 1+kk ve čtvrtém podlaží z pěti pater, který se nachází na rovinatém místě (bez kopců) v útulném a klidném přímořském městečku Byala. Byt sestává ze vstupní chodby, prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem, koupelny s WC a balkonu. Z oken a balkonu je výhled na moře, vnitřní dvůr s bohatou zelení a bazén. Celková plocha bytu je 45 m2, zastavěná plocha je 34 m2. Byt je kompletně zařízený a vybavený. Na oploceném území areálu Galeria 3 se nachází bazén s relaxační zónou se slunečníky a lehátky, parkoviště, stolní tenis, video dohled. Oplocený areál je bohatě upraven okrasnou vegetací (různé keře, levandule, množství růžových keřů atd.) Roční poplatek za údržbu činí pouhých 220€ ročně. Velice dobrá nabídka k vlastnímu užití i na celoroční užití. Doporučujeme!
My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
Byala je administrativní centrum v centrální části bulharského pobřeží Černého moře, které se nachází mezi dvěma mezinárodními letišti - 50 km. jižně od Varny a 60 km. severně od Burgasu. Pobřeží je charakteristické kombinací mořských zátok, široké pláže o délce přes 6 km, písečných dun a malebných bílých skal. Byala je ekologicky čistý region a centrum vinařství, jehož tradice sahají do dávné minulosti. Městečko nabízí vše, co potřebujete pro pohodlnou rodinnou dovolenou a celoroční bydlení.
Podlaží
4
Počet podlaží
5
Dispozice
1+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
45 m2
Užitná plocha
34 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
470 m
Lékař
720 m
Kavárna
5 km
Restaurace
230 m
Bar
520 m
Škola/školka
770 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00