1+kk, s výhledem na moře, nízký poplatek na údržbu, Bialata Laguna, mezi Balčikem a Kavarnou

Kavarna, Bulharsko – ID 5002
40 500 € ≈ 1 022 018 Kč
Plocha 40 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 4/5
Moře 300 m
Stav Volné

Nabízíme nový 1+kk ve městě "Bílá Laguna", mezi Balčikem a Kavarnou. Byt má 40 m2, nachází se ve čtvrtém podlaží z pěti pater. Dispozice: prostor pro obývací pokoj s místo pro kuchyňským koutem, koupelna s toaletou a balkon. Byt je prosvětlen velkými francouzskými okny. Jak z oken, tak z balkonu je krásný výhled na moře, hory a bohatou zeleň. Byt se nachází pár kroků od pláže - pouhých 300 metrů. Cena je bez nábytku a vybavení, se kterými rádi pomůžeme. Dobrá volba pro klidnou dovolenou u moře! Poplatek za údržbu činí 100€ ročně.

Město Kavarna je přistavním městem v Bulharsku a nachází na skalnatém pobřeží v severní části bulharského pobřeží Černého moře. Počet obyvatel se pohybuje kolem 12 000. Kavarna je známá jako „rockové hlavní město Bulharska“, protože každé léto shromažďuje na jednom pódiu světoznámé rockové kapely. Historické muzeum Kavarna ukrývá nálezy z 5. – 6. století našeho letopočtu. Vystaveny jsou nálezy od thráckých kmenů obývajících kraj, ze života Slovanů a Prabulharů. Je zde kompletní vybavenost, obchody, restaurace, školy, školky, kavárny, nemocnice. Město se může chlubit udržovanou městskou pláží. V blízkosti se nachází opravdové perly severního pobřeží např. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnoho dalších. V Kavarně a okolí žije mnoho cizinců mezi nimi i nemálo Čechů. V okolí Kavarny jsou také skály, ze kterých je opravdu dech beroucí výhled na Černé moře. Je zde blízko také množství léčivých teplých pramenů. Také zde najdete lázně z léčivým bahnem, které má prokazatelný účinek na pohybový aparát.

Podlaží
4
Počet podlaží
5
Dispozice
1+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
40 m2
Užitná plocha
35.2 m2
Balkon
Ano
Obchod
60 m
Lékař
7 km
Kavárna
4 km
Restaurace
20 m
Bar
220 m
Škola/školka
3 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00