1+kk v blízkosti lanovky a centru města, top cena, komplex Sveti Ivan, Bansko

Bansko, Bulharsko – ID 4846
35 000 € ≈ 854 875 Kč
Plocha 40 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 4/5
Sjezdovka 1 000 m
Stav Volné
Nabízíme nový 1+kk v komplexu Sveti Ivan v Bansku za velice výhodnou cenu! Byt se nahází ve čtvrtém podlaží z pěti pater, celková plocha činí 40 m2, užitná 35 m2. Dispozice: chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou, balkon. Byt ma východní orientaci.
Poplatek za údržbu činí 10€/ m2 ročně.
S nábytkem a vybavení bytu rádi pomůžeme.
Sveti Ivan Ski Apartments se nachází na výhodném místě pouhý 1 km od lanovky Gondola v Bansku a nabízí bezplatné soukromé parkoviště a zahradu s posezením.
Kyvadlová doprava je k dispozici na vyžádání a za příplatek. K dispozici je také půjčovna aut. Během 10 minut chůze se dostanete do centra Banska s řadou kaváren, barů, restaurací a obchodů s potravinami.
A trochu více o Bansku:
Město se nachází 927 metrů nad mořem, v údolí, kde se setkávají tři hory - Pirin, Rodopy a Rila.
Na jedné straně - Rodopy, na druhé straně - Rila - s nejvyšším vrcholem na Balkánském poloostrově - Musala (2925 m), a na třetí - Pirin.
Město Bansko je hlavním správním a kulturně-ekonomickým centrem v regionu.
Nachází se 161 km. jižně od letiště v Sofii a 56 km. jihovýchodně od Blagoevgradu, se kterým je dobře spojen.
Bansko je oblíbenou destinací, protože je blízko Řecku - pouhých 140 km od Egejského moře. 6 km od Banska jsou horké minerální prameny.
Protože v Bansku je všechno!
Zimní turistika
Podle evropského průzkumu lyžařských středisek v Evropě patří Bansko mezi nejoblíbenější střediska. Střediska jsou řazena do šesti kategorií podle délky sjezdovek. Se sjezdovkami od 51 do 100 km délky je Bansko na prvním místě! Jedná se o nejlevnější středisko v této kategorii ze zkoumaných 400. Bansko nabízí 75 km profesionálně připravené a spolehlivě zajištěné sjezdovky, dobrou lyžařskou školu a lyžárnu, které jsou k dispozici lyžařům a snowboardistům.
27 km moderní vysokokapacitní vleky přepravují hosty rychle a pohodlně na sjezdovky, které jsou perfektně připraveny s bezvadně fungujícím zařízením.
Lyžařský areál má celkem 17 značených tratí o celkové délce 65 km, z toho 9 km jsou lyžařské silnice. Bansko nabízí jedinečnou příležitost na 16 km souvislý sestup. Posledních 7 km ze sjezdovky, která spojuje lyžařské středisko s městem Bansko, jsou vybaveny 40 děly pro umělé zasněžování a osvětlením pro noční lyžování.
Celkový počet vleků je 23 - sedm míst k sezení, z toho dva nové, 6 výtahů a deset dětských vleků. K dispozici je mobilní kolotoč, nové dětské výtahy a školky.Podlaží
4
Počet podlaží
5
Dispozice
1+kk
Plocha
40 m2
Užitná plocha
35 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
930 m
Lékař
1 km
Kavárna
970 m
Restaurace
60 m
Bar
30 m
Škola/školka
710 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00