1+kk v elitním, bohaté vybavením komplexu Cascadas 7, Sluneční pobřeží

Sluneční pobřeží , Bulharsko – ID 8452
61 100 € ≈ 1 488 091 Kč
Plocha 35 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 3/6
Moře 500 m
Poplatek za služby 15 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční
Nabízíme apartmán o rozloze 1+kk, o velikosti 35m2, situován v třetí podlaží ze šesti pater luxusního komplexu Cascadas 7 na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení dle fotografií. Skládá se z předsíně, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, koupelny s toaletou, balkón s výhledem na bazén. Komplex "Cascadas" se nachází ve známém černomořském letovisku Slunečné pobřeží. Je postaven v klidné severozápadní části letoviska, pouhých 500 metrů od krásné pláže a 25 minut autem od mezinárodního letiště v Burgasu. Jeho mimořádně výhodná poloha vám zaručuje klid a pohodlí a zároveň vám poskytuje snadný a rychlý přístup k celé infrastruktuře resortu. Nabídka obzvlášť vhodná k celoročnímu bydlení a na pronájem. Perfektní komplex. Doporučujeme! Všechny majitele mohou používat i veškeré vybavení sousedních Cascadas objektech zadarmo. Majitelům a jejich hostům jsou k dispozice: 10 bazénu, spousto relaxačních zón, 3 restaurace, 2 velké parky s mini zoologické zahrady, Fitness, SPA, kavárna, potraviny, parkování, 24h bezpečnost. Poplatek na údržbu 15€/m2 ročně.
Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naši klienti nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.
Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.
Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.
Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.
Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.
Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.
Podlaží
3
Počet podlaží
6
Dispozice
1+kk
Plocha
35 m2
Užitná plocha
30 m2
Balkon
Ano
Bazén
11 bazénů
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
140 m
Lékař
630 m
Kavárna
420 m
Restaurace
40 m
Bar
90 m
Škola/školka
930 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00