1+kk v luxusním a bohaté vybavením komplexu Sweet Homes 1, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 5386
51 000 € ≈ 1 272 195 Kč
Plocha 42 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 4/5
Moře 600 m
Poplatek za služby 600 € za rok
Stav Volné

Nabízíme útulný apartmán o rozloze 1+kk, o velikosti 42m2, situován ve čtvrtém podlaží ze pěti pater, v komplexu Sweet Homes na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou, terasa. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií.

Komplex se nachází 600 metrů od nejbližší pláž a 900 metrů od aquaparku. Veškerá občanská vybavenost a zábava jsou v docházkové vzdálenosti. Majitelům a jejich hostům jsou v komplexu k dispozici:

- Unikátní park v borovém háji

- Venkovní sportoviště

- Landšaftní opravy

- Venkovní bazén s vodopádem, relaxační zóny

- Dětský bazén

- dětské hřiště

- Venkovní posezení s pergolami

- Grilování

- Recepce

- 24hodinové a celoroční zabezpečení a video dohled

- Internetové připojení v celém areálu

- Kabelová televize

- Parkování

Poplatek na údržbu činí 600€ ročně. Velice dobrá nabídka, doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Podlaží
4
Počet podlaží
5
Dispozice
1+kk
Plocha
42 m2
Užitná plocha
36 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
210 m
Lékař
310 m
Kavárna
90 m
Restaurace
70 m
Bar
220 m
Škola/školka
290 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00