1+kk v nádherném komplexu Romans Marine, Sluneční pobřeží

Sluneční pobřeží, Bulharsko – ID 9211
35 500 € ≈ 865 135 Kč
Plocha 28 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 2/6
Moře 350 m
Poplatek za služby 400 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční
Nabízíme Vám apartmán o rozloze 1+kk, o velikosti 28,8 m2, situován ve druhém podlaží ze šesti pater v luxusním, butikovém komplexe Romans Marine na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Cena je včetně nábytku a vybavení. Dispozice je obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou, balkón. Vzdálenost od pláži je 350 metrů. Komplex Romans Marine, ve kterém je apartmán situován je luxusní uzavřený komplex vyšší třídy a nabízí veškeré vybavení, zábavu a vysoký standard služeb. Nachází se v jižní části letoviska Slunečné pobřeží, v klidné oblasti a v pěší vzdálenosti od Nesebaru. Budova komplexu je vyvinuta do výšky šesti pater, se dvěma budovami, z nichž každá má luxusně dokončené společné prostory a tichý hydraulický výtah. Architektura je krásná, s výraznými prvky z Francouzské riviéry, v útulném souladu se středomořskou vegetací a místní krajinou. Komplex nabízí příjemnou atmosféru a je otevřený po celý rok, vhodný jak na trvalé bydlení tak i na perfektní letní odpočinek. Infrastruktura a občanská vybavenost v areálu:
recepce
olympijský venkovní bazén;
venkovní dětský bazén;
restaurace s terasou;
venkovní fitness;
park s více než 35 různými druhy stromů;
venkovní bar;
dětské hřiště a hřiště s animátory;
praní prádla;
internet zdarma (v lobby a na recepce);
celoroční bezpečnost;
šipky a stolní tenis;
pronájem automobilů;
turistické služby;
parkování;
Poplatek na údržbu činí 400€ ročně.
Blízko areálu:
aqua park;
SPA centrum -sauna / turecká lázeň / ruská lázeň / relaxační zóna;
supermarket;
lékárna;
směnárna;
autobusové zastávky;
Doporučujeme!
My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.
Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.
Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.
Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.
Podlaží
2
Počet podlaží
6
Dispozice
1+kk
Plocha
28 m2
Užitná plocha
25.35 m2
Balkon
Ano
Bazén
2 bazény
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
100 m
Lékař
760 m
Kavárna
240 m
Restaurace
40 m
Bar
90 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00