1+kk v nádherným komplexu Afrodita Paláce, výhled na bazén, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 6616
53 500 € ≈ 1 334 558 Kč
Plocha 42 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 2/6
Moře 450 m
Poplatek za služby 7 € za m2/rok
Stav Volné

Nabízíme útulný 1+kk v elitním komplexu Afrodita Paláce. Byt má 42m2 a nachází se ve druhém podlaží ze šesti pater. Dispozice: vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou a terasa s výhledem na bazén. Byt se prodává kompletně zařízený a vybavený dle aktuálních fotografií.

Aphrodite Palace je krásný luxusní komplex, který se nachází na klidném a tichém místě v centrální části Slunečného pobřeží. Komplex se nachází v ekologicky čisté oblasti, vedle parku, daleko od hluku a shonu letoviska a zároveň pouhých 450 metrů od moře. Dobře rozvinutá infrastruktura - v blízkosti nákupních center a zastávek MHD. Služby a vybavení komplexu: park, upravená plocha a hodně zeleň, bazén pro dospělé a děti, relaxační zónu, jakuzzi, restaurace, posilovna, lobby bar, parkoviště, recepce, 24h ostraha, celoroční servis. Poplatek za údržbu činí pouze 7€/m2. Nabídka vhodná trvalému bydlení nebo pronájmu.

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují. Pro naše klienty zařizujeme pronájem a správa nemovitostí po celém Bulharském pobřeží.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
2
Počet podlaží
6
Dispozice
1+kk
Plocha
42 m2
Užitná plocha
36 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
60 m
Lékař
1 km
Kavárna
260 m
Restaurace
80 m
Bar
80 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00