1+kk v obytném domě, centrum Ravdy

Ravda, Bulharsko – ID 9562
47 900 € ≈ 1 192 471 Kč
Plocha 45 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 1/3
Moře 550 m
Poplatek za služby 1 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme Vám kompletně vybavený 1+kk, o celkové ploše 45 m2, situován v přízemí v obytném domě v Ravdě, Bulharsko. Dispozice obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s WC. Obytný dům se nachází v centru města u městského úřadu. Veškerá občanská vybavenost je v pěší vzdálenosti. V okolí je hodně restauraci různého typu, kaváren, obchodu a pěší centrální promenáda. Vzdálenost od pláže je 550 metrů. Parkování vyhrazené pro vlastníky u domů.

Dům bez poplatku za údržbu!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Ravda je synonymem pro klidnou dovolenou strávenou v soukromí, plného relaxace a vlhkého mořského vzduchu. Na útulných plážích roztroušených v pobřežní zóně si najde prostor pro lenošení úplně každý. Pro nejmejší je v Ravdě akvapark, který se vyrovná akvaparku v Primosku, což je oblíbené domacké městečko na poloostrově. Snad jediný rozdíl je cena, která je zde o poznání přijatelnější než v ostatních částech Bulharska. Výhodněji se zde dá nakoupit opravdu cokoliv, ať už jsou to suvenýry z dovolené, či ovoce na zdejším trhu. Výborná je i dostupnost pomocí příměstské dopravy do okolních letovisek jako je známé Sluneční pobřeží, Burgas, či historická Nesebar, která je s mestečkem Ravda v těsné blízkosti.

Podlaží
1
Počet podlaží
3
Dispozice
1+kk
Plocha
45 m2
Užitná plocha
40 m2
Parkování
Ano
Obchod
940 m
Lékař
150 m
Kavárna
40 m
Restaurace
40 m
Bar
80 m
Škola/školka
120 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00