1+kk v super komplexu, v první linii, prostorná terasa, Aheloy

Aheloy, Bulharsko – ID 6301
36 000 € ≈ 896 220 Kč
Plocha 50 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 1/6
Moře 500 m
Poplatek za služby 550 € za rok
Stav Volné

Nabízíme vám prostorný apartmán o rozloze 1+kk, o celkové ploše 50m2, situován v přízemí ze šesti pater v soukromém komplexu Chateau Aheloy 1 v Aheloy, Bulharsko. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem a odpočinkovou částí, koupelna s toaletou a prostorná terasa s přímým přístupem na území komplexu. S nábytkem a vybavením rádi pomůžeme. Komplex Chateau Aheloy 1, ve kterém je apartmán situován se nachází pouhých 500 metrů od pláže. Svým hostům nabízí velký, pohodlně řešeny bazén s odděleným malým bazénem pro děti, je obklopený zelenými plochami a květinovými záhony, relaxační zóny, BBQ, dvě dětské hřiště, restauraces bulharskou a evropskou kuchyní s výhledem na moře a letní zahrádkou, obchod s potravinami, Fitness, bar u bazénu, parkoviště, 24h ochrana. Při stavbě komplexu byly použity nejnovější technologie a vysoce kvalitní stavební materiály. Vzdálenost od centra města kde jsou romantické restaurace, obchody a trhy je pouhých 5 min pěšky. Velice dobrá cena! Doporučujeme!

Poplatek na údržbu činí 550€ ročně

Naší největší chloubou jsou naši spokojení zákazníci.

Znovu a znovu posilujeme naši prestiž a jistotu a to odborným poradenstvím a sdílením názorů s našimi klienty, kteří dlouhodobě využívají nemovitosti, které úspěšně koupili podle plánu ve slíbeném termínu.

V každém případě, který vedeme, nejenže se o Vás staráme a odborně radíme, ale také přidáváme hodnotu Vašemu životu a přispíváme k zlepšení Vaší ekonomické situace, díky dobrému investování Vašich peněz.

Koupí náš vztah nekončí, ale teprve začíná! Jsme Vaši sousedi a partneři a to nejen po celou dobu vlastnictví Vámi vybraných nemovitostí.

Chraňte své peníze před megainflací tím, že budete moudře investovat do vlastní nemovitosti u moře. Ceny v Bulharsku jsou ZATÍM poloviční ve srovnání s ostatními zeměmi EU.

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Přímořské letovisko Aheloy je známé svou klidnou atmosférou, zelenými parky, zahradami a vinicemi. Je to jen 5 minut jízdy od starobylého města Nesebar a špičkového letoviska na Balkáně - Slunečného pobřeží. Aheloy je spojen přímo s Burgasem (29 km) a dojedete na letiště pravidelnými autobusovými linkami a minibusy. Pomorie, které je vzdálené 9 km, patří mezi nejlepší místa pro lázeňskou turistiku díky svému léčivému bahnu vytěženému ze slaného jezera. Pomorie Bay je oblíbenou destinací pro milovníky jachtingu, plachtění a rybaření.

Podlaží
1
Počet podlaží
6
Dispozice
1+kk
Plocha
50 m2
Užitná plocha
44 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
580 m
Lékař
2 km
Kavárna
270 m
Restaurace
250 m
Bar
250 m
Škola/školka
630 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00