1+kk vhodný na pronájem, 300m od moře, Byala

Byala, Bulharsko – ID 11149
Plocha 27 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 2/5
Moře 300 m
Poplatek za služby 210 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vaší pozornosti 1+kk, o celkové ploše 27m2, který se nachází ve druhém podlaží z pěti pater v blízkosti moře v Byala, Bulharsko.

Byt sestává ze vstupní chodby, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, koupelny s WC, balkonu. Prodává se včetně nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií. Bytový dům se nachází 300 metrů od písečné pláže s tobogánem v klidném přímořském městečku Byala, v blízkosti restaurace Panorama.

Vzhledem ke své výhodné poloze do centra města a na pláž je byt velmi dobrou volbou pro osobní použití i pronájem! K dispozici je parkoviště.

Byt je vhodný jak pro letní dovolenou u moře, tak pro celoroční bydlení.

Skvělá volba za dobrou cenu!

Poplatek za údržbu činí 400 BGN ročně, přibližně 210€.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Město Byala leží na hranici okresů Varna a Burgas, téměř stejně vzdálené od okresních měst Varna (56 km) a Burgas (70 km). Nejbližší město Byaly je Obzor, který je jen 5 km daleko. Pobřeží obce se vyznačuje kombinací skalnatého pobřeží, malých zátok, pláží s písečnými dunami. Letní turistika přitahuje mnoho lidí. V posledních letech došlo k prodloužení turistické sezóny, která začíná na začátku května a trvá do září. Dnes je Byala prosperujícím bulharským městem díky své pokročilé výrobě vína. Vyrábí se zde skvělé víno Dimyat. Je to také přímořské letovisko. Přírodní zdroje určují rozvoj města jako centra plnohodnotné mořské turistiky. Prostorná pláž v kombinaci s listnatým lesem, příznivou teplotou mořské vody a její čistotou nabízí optimální podmínky pro prevenci a rehabilitaci podél pobřeží. Město bylo založeno 3 století před naším letopočtem. Paleogeologické místo Bílé skály se nachází v malém městě. Nachází se mezi severní stranou centrální pláže a ústím Bílé řeky.

Podlaží
2
Počet podlaží
5
Dispozice
1+kk
Plocha
27 m2
Užitná plocha
23.76 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
770 m
Lékař
5 km
Kavárna
460 m
Restaurace
200 m
Bar
260 m
Škola/školka
520 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00