1+kk za výbornou cenu v komplexu Lilia, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 9834
34 500 € ≈ 852 150 Kč
Plocha 33 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 6/6
Moře 600 m
Poplatek za služby 10 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme Vám ke koupi apartmán o rozloze 1+kk, situován v šestém podlaží ze šesti pater v soukromém komplexu Lilia na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Celková plocha je 33 m2. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem a koutek pro spaní, koupelna s toaletou, balkón. Cena je včetně nábytku a vybavení.

Komplex Lilia se nachází vedle restaurace, 600 metrů od písečné pláže a živé promenády letoviska Slunečné pobřeží. V docházkové vzdálenosti je rozvinutá infrastruktura: obchody, supermarket, zdravotní středisko, lékárna, kavárny, restaurace, zeleninový a ovocný trh, bankovní kanceláře, směnárna atd.

Komplex nabízí hostům i rezidentům upravený areál, venkovní bazén pro dospělé i děti, opalovací a relaxační část s lehátky, dětské hřiště, parkoviště, 24hodinovou ostrahu. Komplex je v celoročním provozu.

Poplatek na údržbu činí 10€/m2 ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
6
Počet podlaží
6
Dispozice
1+kk
Plocha
33 m2
Užitná plocha
29 m2
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
10 m
Lékař
160 m
Kavárna
150 m
Restaurace
10 m
Bar
10 m
Škola/školka
460 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00