2+kk, 200m od pláže, v komplexu VIP Classic, top cena, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 6057
73 000 € ≈ 1 844 345 Kč
Plocha 83 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 2/5
Moře 200 m
Stav Volné

Nabízíme prostorný apartmán o rozloze 2+kk, o velikosti 83m2, situován ve druhé z pěti pater, v soukromém komplexu Vip Classic na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Byt se nabízí nezařízený. S vybavením rádi pomůžeme! Byt se skládá ze vstupní haly, prostoru pro obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici, koupelna s toaletou, balkón. Z balkónu je krásný výhled na bazén. Byt má jižní expozici. Nabídka vhodná k celoroční užívání či na pronájem. Komplex Vip Classic, ve kterém je apartmán situován se nachází pouhých 200 metrů od písečné pláže, v tiché a klidné lokalitě na Slunečním pobřeží. Veškerá občanská vybavenost a infrastruktura jsou v docházkové vzdálenosti. V komplexu jsou majitelům a jejich hostům k dispozici- bazén, relaxační zóna, recepce, ostraha, video dohled.

Poplatek na údržbu činí 12€/m2 ročně.

Naší největší chloubou jsou naši spokojení zákazníci.

Znovu a znovu posilujeme naši prestiž a jistotu a to odborným poradenstvím a sdílením názorů s našimi klienty, kteří dlouhodobě využívají nemovitosti, které úspěšně koupili podle plánu ve slíbeném termínu.

V každém případě, který vedeme, nejenže se o Vás staráme a odborně radíme, ale také přidáváme hodnotu Vašemu životu a přispíváme k zlepšení Vaší ekonomické situace, díky dobrému investování Vašich peněz.

Koupí náš vztah nekončí, ale teprve začíná! Jsme Vaši sousedi a partneři a to nejen po celou dobu vlastnictví Vámi vybraných nemovitostí.

Chraňte své peníze před megainflací tím, že budete moudře investovat do vlastní nemovi-tosti u moře. Ceny v Bulharsku jsou ZATÍM poloviční ve srovnání s ostatními zeměmi EU.

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Podlaží
2
Počet podlaží
5
Dispozice
2+kk
Plocha
83 m2
Užitná plocha
73 m2
Balkon
Ano
Obchod
450 m
Lékař
1 km
Kavárna
770 m
Restaurace
70 m
Bar
260 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00