2+kk, 600m od pláže, komplex Nautilus Club, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 6283
48 000 € ≈ 1 194 480 Kč
Plocha 44 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 2/6
Moře 600 m
Poplatek za služby 440 € za rok
Stav Volné

Nabízíme vaší pozornosti 2+kk byt, o celkové ploše 44m2, který se nachází ve druhém podlaží ze šesti pater v komplexu Nautilus Club na Slunečním pobřeží. Byt sestává ze: vstupní chodby, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, koupelny s toaletou a balkonu.

Soukromý komplex "Nautilus Club" se nachází 600 metrů od pláže v letovisku Slunečné pobřeží. Oblast je klidná, s dobrou infrastrukturou. V blízkosti jsou obchody, autobusové nádraží, centrum.

V komplexu jsou k dispozici vám i vašim hostům:

Střešní bazén

Parkoviště pro 16 aut

Zelená zóna

Recepce

Poplatek na údržbu činí 440€ ročně.

Skvělá nabídka vhodná k rekreaci i na pronájem!

Naší největší chloubou jsou naši spokojení zákazníci.

Znovu a znovu posilujeme naši prestiž a jistotu a to odborným poradenstvím a sdílením názorů s našimi klienty, kteří dlouhodobě využívají nemovitosti, které úspěšně koupili podle plánu ve slíbeném termínu.

V každém případě, který vedeme, nejenže se o Vás staráme a odborně radíme, ale také přidáváme hodnotu Vašemu životu a přispíváme k zlepšení Vaší ekonomické situace, díky dobrému investování Vašich peněz.

Koupí náš vztah nekončí, ale teprve začíná! Jsme Vaši sousedi a partneři a to nejen po celou dobu vlastnictví Vámi vybraných nemovitostí.

Chraňte své peníze před megainflací tím, že budete moudře investovat do vlastní nemovitosti u moře. Ceny v Bulharsku jsou ZATÍM poloviční ve srovnání s ostatními zeměmi EU.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
2
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
44 m2
Užitná plocha
38 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
150 m
Lékař
650 m
Kavárna
110 m
Restaurace
70 m
Bar
140 m
Škola/školka
410 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00