2+kk, dvůr, vhodný na pronájem, v nové čtvrti Malinové Dolině, Sofie

Sofie, Bulharsko – ID 4525
98 000 € ≈ 2 491 650 Kč
Plocha 50 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 1/4
Stav Ve výstavbě
Jedinečná možnost koupě investičního bytu v hlavním městě Sofii za ceny a podmínek jak před 10 lety v Praze! Nabízíme 2+kk o užitné ploše 50.59m2, čistá plocha je 43.26 m2, nacházejícím se v přízemí ze čtyř pater. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, ložnice, koupelna s WC, veranda. Expozice bytu je jižní. S dokončením a vybavením bytu rádi pomůžeme! Fotografií interiéru jsou ilustrační. Průměrný zisk z pronájmu nemovitosti činí 12 000 Korun měsíčně, pořizovací cena nemovitosti je výrazně nižší než v Praze! Ziskové nemovitosti pro investici nebo osobní užití v blízkosti NSA a Zimního paláce v nové čtvrti Malinova Dolina.
Nemůžete změnit celý svět, ale jste dokonale schopni vytvořit svůj vlastní. Obrátíte-li se na nás, získáte skvělou příležitost ke správnému výběru ve vizuálně podmanivé budově se skvělou polohou.
Náš nejnovější projekt není jen dobrou investicí, ale vysokým standardem bydlení za skvělou cenu. 200m od budovy se staví mateřská škola, která poskytne komfort vaší rodině.
Jedná se o nejnovější projekt, který se nachází mezi "Studentským městem" a čtvrtí Malinova Dolina, 150 m od Národní sportovní akademie. Stavba začala v roce 2021! Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti - supermarkety Kaufland a Fantastico, kavárny, restaurace, obchody, stejně jako hlavní Simeonovsko Shosse Blvd a silniční okruh.
Nemovitosti mají nádherný výhled na město a hory se spoustou zeleně. Architektura a stylový design dávají budově vyniknout a zároveň jí umožňují elegantně zapadnout do bohaté zeleně a rozvinuté infrastruktury oblasti.
Byty se prodávají na stupeň dokončení:
Stěny a strop - sádrový tmel;
Podlaha - cementový potěr;
El. instalace - do konzole;
Provedena kabeláž pro internet, TV, telefon;
Druh podlah: PVC;
Pancéřové dveře.
Vnější izolace polystyren - 10 cm.
Okna - německá, sedmikomorová, trojsklo.
Rozložení ploch zajišťuje maximální pohodlí a útulnost. Obývací pokoje jsou prostorné a plné přirozeného světla a prostor umožňuje oddělení dobře vybavené kuchyně a jídelního koutu.
Mezi hlavní výhody projektu patří:
Vysoce kvalitní a inovativní materiály;
Krásná vize dosažená moderní architekturou a stylovým osvětlením fasády;
K dispozici jsou ateliéry, studia, dvoupokojové a třípokojové byty - vynikající řešení pro osobní použití i skvělý pronájem.
Velké plochy a výhodné rozložení vnitřního prostoru, nádherná kompozice dvorku se spoustou zeleně a dětských hřišť.
SOFIE:
Sofia je největší město země. Každým rokem navštěvují místní turistické atrakce velké množství turistů, kteří jsou přitahováni tímto městem, krásnou architekturou historických budov, harmonicky spojenou s moderní infrastrukturou. Počet obyvatel zde je více než jeden a půl milionu. Zároveň je ve městě asi 20 vzdělávacích institucí, které poskytují vyšší vzdělání. Ti, kteří mají zájem o Sofii, se mohou seznámit s kulturou a tradicemi místního obyvatelstva. V hlavním městě mohou návštěvníci navštívit Filharmonie, vychutnejte si zvuky klasické hudby v zimní zahradě. Navíc turistům doporučujeme navštívit místní muzea. Jeden z největších je Historic. Zajímavé jsou také exponáty v etnografických, archeologických a zoologických muzeích. Poloha města Sofie je úžasná. Naleznete tu nejen krásu místní architektury, ale také přírodu, která se rozprostírá kolem. Megapolis se nachází na úpatí hory Vitoša, jehož svahy v 20. století byly proměněny v národní park. Ve městě samotném je také spousta parků a náměstí. Milovníci zeleně budou potěšeni místní vegetací. Jednou z nejstarších budov hlavního města je kostel sv. Sofie. Je datován do 5. a 6. století a je považován za vizitku moderního města. Toto místo se doporučuje všem návštěvníkům. Dále kostel sv. George. Unikátní atmosféra a krásné nástěnné malby potěší téměř všechny, kteří se zajímají o historii Bulharska. Ve městě jsou také turecké mešity, jejichž zdi jsou staré několik století. Za nejkrásnější bulvár je považován bulvár Vitosha, který začíná u katedrály. Město Sofia je považováno za jedno z nejkrásnějších evropských měst. Doporučujeme navštívit čtvrť na jihozápadním okraji města, nesoucí jméno Boyana. Sousedí přímo na úpatí Vitoshy a zde je malý kostel, který UNESCO přidal do Seznamu světového dědictví. Nástěnné malby zde pocházejí z 13. století. Turisté přicházejí do Vitoshy z celého světa.Sofia přitahuje obrovský počet turistů, protože jsou zde podmínky pro kulturní rekreaci, procházky na nejkrásnějších místech a poznávání historie země. Ve městě naleznete obrovské množství památek, kostelů a historické architektury.
Podlaží
1
Počet podlaží
4
Dispozice
2+kk
Plocha
50 m2
Užitná plocha
43.26 m2
Terasa
Ano
Obchod
1 km
Lékař
100 m
Kavárna
290 m
Restaurace
140 m
Bar
210 m
Škola/školka
140 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00