2+kk, jen 150 m od moře, 2 koupelny, Sun Palace, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 7257
72 100 € ≈ 1 783 033 Kč
Plocha 84 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 2/5
Moře 150 m
Poplatek za služby 588 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme parádní apartmán o rozloze 2+kk, o velikosti 84m2, situován ve druhém podlaží ze šesti pater, v soukromém komplexu Sun Paláce na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení dle fotografií. Dispozice bytu je obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, dvě koupelny s toaletou, velký balkón přístupný z obou pokojů.

Komplex, ve kterém je apartmán situován se nachází v centru Slunečného pobřeží, 150 metrů od pláže, v blízkosti všech důležitých komunikací, bank, obchodů, restaurací a klubů.

Majitelům a jejíih hostům jsou v komplexu k dispozici:

hlavní restaurace s terasou;

lobby bar;

venkovní bazén s barem;

vnitřní bazén;

SPA centrum;

Fitnes centrum;

masážní místnost;

kadeřnický a kosmetický salon;

konferenční hala;

Dětský koutek;

Ochrana;

Parkování za příplatek

Poplatek na údržbu činí 588€ ročně.

Perfektní nabídka! Doporučujeme!

Koruna se k Euru posunula na nejsilnější úroveň za 11 let! Koupě nemovitosti za Eura nikdy nebyla a nebude výhodnější!

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
2
Počet podlaží
5
Dispozice
2+kk
Plocha
84 m2
Užitná plocha
73 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
30 m
Lékař
40 m
Kavárna
130 m
Restaurace
70 m
Bar
60 m
Škola/školka
500 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00