2+kk, krásný výhled na moře, top komplex, Sluneční pobřeží

Sluneční pobřeží, Bulharsko – ID 5591
170 500 € ≈ 4 164 463 Kč
Plocha 83 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 3/5
Moře 20 m
Poplatek za služby 12 € za m2/rok
Stav Volné
Parádní apartmán s výhledem na moře, elitní nemovitost v první linii v centrální části Slunečného pobřeží. Krásný 2+kk v luxusním uzavřeném komplexu "Heaven" v blízkosti pobřežní promenády a mnoha zábavních podniků a obchodů. Byt se nachází ve třetím podlaží z pěti pater a pouhých 20 metrů od nádherné pláže. Zaujímá celkovou plochu 83 m2, dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou, samostatné wc a velká terasa s výhledem na moře. V kavárně apart-hotelu si můžete vychutnat osvěžující drink nebo exotický koktejl. V komplexu jsou 2 restaurace. Jedna z nich nabízí širokou škálu národních a evropských jídel, zatímco druhý nabízí německou kuchyni a grilovaná jídla. Součástí hotelu je lobby bar s širokou nabídkou nápojů. Venkovní bazén se nachází na písečné pláži s výhledem na moře a je ideální volbou, jak si užít slunečné dny ve volném čase. Bazén má oddělenou část pro děti. Další vybavení nabízené v komplexu je 24hodinová recepce, pokojová služba, čistírna, internet v hotelu, recepce, parkoviště. Poplatek na údržbu činí 12€/m2 ročně.
My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.
Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.
Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.
Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.
Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
3
Počet podlaží
5
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
83 m2
Užitná plocha
73.04 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
270 m
Lékař
250 m
Kavárna
60 m
Restaurace
60 m
Bar
50 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00