2+kk, luxusní komplex vyšší třídy, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 9342
82 500 € ≈ 2 097 563 Kč
Plocha 56 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 3/6
Moře 600 m
Poplatek za služby 17 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční
Nabízíme Vám luxusní apartmán o rozloze 2+kk, o velikosti 56m2, situován ve třetím podlaží ze šesti pater, v butikovém komplexu Anastasia Paláce na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou, balkón. Cena je včetně nábytku a vybavení dle aktuálních fozografií.
Luxusní komplex Anastasia Paláce, ve kterém je apartmán situován se nachází v krásném borovém lese, ale zároveň v centrální části Slunečného pobřeží, 150 metrů od autobusové zastávky, nedaleko je hlavní nákupní ulice, kde se nacházejí některé z nejelegantnějších restaurací a barů. Vzdálenost od pláže je pouhých 650 metrů.
V kompklexu jsou k dispozici Vám i Vašim hostům:
• Venkovní bazén pro dospělé a děti
• Jacuzzi, umístěná mezi krásnými květinami a stromy;
• Lehátka a slunečníky;
• Exotická zahrada s řekou mezi přírodní vegetací - stromy a zeleň, květiny, fontány a altány pro odpočinek a relaxaci;
• SPA-centrum
• Venkovní hřiště a venkovní fitness mezi spoustou zeleně;
• Prostorná vstupní hala s recepcí - zdobená obrazy a ručně malovaným stropem;
• Venkovní kavárna v klasickém stylu;
• Dětské hřiště
• parkování;
• 24-hodinová celoroční bezpečnost a video dohled v areálu;
• Společné prostory a výtahy s jedinečným designem interiéru;
Poplatek na údržbu činí 17€/m2 ročně.
My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.
Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.
Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.
Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.
Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.
Podlaží
3
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
56 m2
Užitná plocha
49.28 m2
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
320 m
Lékař
1 km
Kavárna
440 m
Restaurace
70 m
Bar
170 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00