2+kk Moderní apartmán se střešní terasou

La Maddalena, Sardínie, Itálie – ID 7908
360 000 € ≈ 9 126 000 Kč
Plocha 100 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 4/4
Moře 300 m
Stav Ve výstavbě
Období Letní sezóna
Diamonds je rezidenční komplex sestávající z elegantních apartmánových domů s výhledem na moře, který se nachází v centru krásného ostrova La Maddalena v exkluzivní oblasti, jen pár kroků od přístavu Mangiavolpe.

Při vstupu do apartmánu v podkrovním patře na vás okamžitě zapůsobí atmosféra elegance a noblesy, která je pro něj charakteristická. Prostor je velký a skládá se z jedné ložnice, koupelny, obývacího pokoje s jídelním koutem a kuchyňským koutem, terasy a solária, které vám dokáží nabídnout vše, co potřebujete k lepšímu prožití vaší dovolené.

Panoramatické terasy a solárium jsou jako stvořené pro odpočinek a kochání se výhledem, zatímco designové interiéry vás přivítají v oáze pohodlí a modernosti.

Co však činí apartmán Diamonds ještě výjimečnějším, je jeho výsadní poloha v oblasti vybavené všemi službami, kam se snadno dostanete pěšky nebo na elektrokole. Ostrov La Maddalena nabízí nedotčenou přírodu s tyrkysovým mořským dnem a sugestivními plážemi, které vybízejí k celoročním mořským radovánkám.

Apartmány Diamonds jsou ideální pro ty, kteří hledají krásu, odpočinek a klid na jedinečném a nezapomenutelném místě.

Náš obchodní partner nabízí také silver, gold a paltinum balíčky na vybavení objektu.
Podlaží
4
Počet podlaží
4
Dispozice
2+kk
Plocha
100 m2
Užitná plocha
43 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
110 m
Lékař
110 m
Kavárna
280 m
Restaurace
100 m
Bar
200 m
Škola/školka
390 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00