2+kk, obrovský balkón s výhledem na moře, Andalucia, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 3493
94 000 € ≈ 2 340 130 Kč
Plocha 93 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 2/7
Moře 10 m
Poplatek za služby 930 € za rok
Stav Volné

Nabízíme vám rozkošní apartmán o rozloze 2+kk a o celkové ploše 93 m2. Apartmán je situován ve druhém podlaží z sedmi pater, v soukromém komplexu s výtahem v Sveti Vlas, Bulharsko. Komplex Andalucia se nachází v první linií, na samém břehu moře. Dispozice: prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s WC, nádherný, obrovský balkon s přímým výhledem na moře. Je plně zařízen a vybaven. Z apartmánu si užijete krásný výhled na moře. Apartmán obzvlášť vhodný k pronájmu.

Majitelům a jejich hostům jsou v komplexu k dispozici: bazén, relaxační zóna, restaurace, mini golf, tenisový kurt, SPA, noční club, detske hřiště. Vzdálenost od mořského parku “Atlantis” je pouhých 300 metru.

Poplatek na údržbu činí 930€ ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Sveti Vlas je příjemné městečko na úpatí Staré planiny, 4 km od Slunečného pobřaží. Vzdálenost od tohoto letoviska je opravdu nepatrná. Nebude trvat dlouho a obě města se díky výstavbě v hojně navštěvovaném a oblíbeném Slunečním pobřeží propojí. Lokalita známá pod názvem Sveti Vlas má poměrně zajímavou historii, ale z hlediska turistického ruchu zcela jistě ještě čeká na dobu své největší slávy. Středisko Sveti Vlas najdeme zhruba 13 kilometrů od města Nessebar, který je známý jak mezi turisty, tak i mezi milovníky zajímavých památek. Sveti Vlas je klidnějším letoviskem bez velké masy turistů. Pláže jsou úzké a méně přeplněné než u Slunečného pobřeží.

V městečku najdeme několik menších pláží, písčitých i oblázkových. Moře je zde čisté a vstupy do moře pozvolné.

Pláž v Sveti Vlasu směřuje na jih. Písek je jemný, zlatý, nicméně v areálů se vyskytují i romantické kamenné pláže. Unikátní kombinace čistého horského vzduchu, mořského podnebí a krásnou přírodu. Letní dny se vyznačují klidným ráno a poměrně chladným, neuvěřitelně příjemným odpolednem. Jedinečný dlouhý, teplý a tichý podzim. Posledních několik let jsou zaznamenané v polovině prosince teploty 15 stupňů. Zima zde ne trvá déle než měsíc. Ideální volba na celoroční užívání, podnebí prokázané veľmi dobře přispívající lidskému zdraví.

Díky tomu, že se městečko nachází ve svahu, můžete navštívit zalesněné pohoří a udělat si tak příjemnou procházku. Ceny jsou zde velice příznivé. Příjemné počasí v kombinaci s vlhčím mořským vzduchem jsou ideální pro každého, kdo si chce užít příjemnou dovolenou v prostředí. Pro tyto turisty nabízí Sveti Vlas příjemnou alternativu. Zde lze nasát neopakovatelnou atmosféru a také si užít vyhlášené pohostinnosti místních obyvatel. Sveti Vlas je ideálním místem pro ty, kdo chtějí strávit klidnou dovolenou v překrásné přírody a také pro rodiny s dětmi.

Podlaží
2
Počet podlaží
7
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
93 m2
Užitná plocha
81 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
1 km
Lékař
3 km
Kavárna
2 km
Restaurace
190 m
Bar
60 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00