2+kk, první linií, ideální na pronájem, Andalucia, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 3498
69 500 € ≈ 1 767 038 Kč
Plocha 77 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 5/7
Moře 10 m
Poplatek za služby 770 € za rok
Stav Volné
Nabízíme vám apartmán o rozloze 2+kk a o celkové ploše 77m2. Apartmán je situován ve pátém podlaží z sedmi pater, v soukromém komplexu s výtahem v Sveti Vlas, Bulharsko. Komplex Andalucia se nachází v první linií, na samém břehu moře. Dispozice: prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s WC, balkon s výhledem do parku.. Je plně zařízen a vybaven. Apartmán obzvlášť vhodný k pronájmu.
Majitelům a jejich hostům jsou v komplexu k dispozici: bazén, relaxační zóna, restaurace, mini golf, tenisový kurt, SPA, noční club, detske hřiště. Vzdálenost od mořského parku “Atlantis” je pouhých 300 metru.
Poplatek na údržbu činí 770€ ročně.
My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
Sveti Vlas je příjemné městečko na úpatí Staré planiny, 4 km od Slunečného pobřaží. Vzdálenost od tohoto letoviska je opravdu nepatrná. Nebude trvat dlouho a obě města se díky výstavbě v hojně navštěvovaném a oblíbeném Slunečním pobřeží propojí. Lokalita známá pod názvem Sveti Vlas má poměrně zajímavou historii, ale z hlediska turistického ruchu zcela jistě ještě čeká na dobu své největší slávy. Středisko Sveti Vlas najdeme zhruba 13 kilometrů od města Nessebar, který je známý jak mezi turisty, tak i mezi milovníky zajímavých památek. Sveti Vlas je klidnějším letoviskem bez velké masy turistů. Pláže jsou úzké a méně přeplněné než u Slunečného pobřeží.
V městečku najdeme několik menších pláží, písčitých i oblázkových. Moře je zde čisté a vstupy do moře pozvolné.
Pláž v Sveti Vlasu směřuje na jih. Písek je jemný, zlatý, nicméně v areálů se vyskytují i romantické kamenné pláže. Unikátní kombinace čistého horského vzduchu, mořského podnebí a krásnou přírodu. Letní dny se vyznačují klidným ráno a poměrně chladným, neuvěřitelně příjemným odpolednem. Jedinečný dlouhý, teplý a tichý podzim. Posledních několik let jsou zaznamenané v polovině prosince teploty 15 stupňů. Zima zde ne trvá déle než měsíc. Ideální volba na celoroční užívání, podnebí prokázané veľmi dobře přispívající lidskému zdraví.
Díky tomu, že se městečko nachází ve svahu, můžete navštívit zalesněné pohoří a udělat si tak příjemnou procházku. Ceny jsou zde velice příznivé. Příjemné počasí v kombinaci s vlhčím mořským vzduchem jsou ideální pro každého, kdo si chce užít příjemnou dovolenou v prostředí. Pro tyto turisty nabízí Sveti Vlas příjemnou alternativu. Zde lze nasát neopakovatelnou atmosféru a také si užít vyhlášené pohostinnosti místních obyvatel. Sveti Vlas je ideálním místem pro ty, kdo chtějí strávit klidnou dovolenou v překrásné přírody a také pro rodiny s dětmi.
Podlaží
5
Počet podlaží
7
Dispozice
2+kk
Plocha
77 m2
Užitná plocha
67 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
1 km
Lékař
3 km
Kavárna
2 km
Restaurace
190 m
Bar
60 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00