2+kk, první linií, nádherný komplex, top cena, Zlaté písky

Zlaté písky , Bulharsko – ID 2729
71 500 € ≈ 1 746 388 Kč
Plocha 60 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 3/6
Moře 100 m
Stav Volné
Nabízíme byt v perfektním stavu v prestižním komplexu, který se nachází v letovisko Zlaté písky, Bulharsku. Byt se nachází ve 3. patře a má následující dispozici: chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s WC, balkon se vstupem z obou pokojů a výhledem do parku. Byt je zařízen a vybaven designovým nábytkem a nadstandardním vybavením. Celková plocha bytu je 60 m2. Komplex se nachází 100 metrů od pláže. Infrastruktura v areálu: - Recepce; - Restaurace a gril; - Relaxační zóna a bar u bazénu; - Vnitřní 18m dlouhý bazén a SPA centrum (jacuzzi, sauna, hammam, masáže); - Dva velké venkovní bazény; - Slunečníky a lehátka pro majitele nemovitostí v areálu; - Tělocvična s prostorem pro aktivní odpočinek (stolní tenis, kulečník, šipky); - Dětské hřiště a dětský koutek; - podzemní a nadzemní parkoviště; - Oplocený areál s ostrahou a kamerovým dohledem; - Landšaftný design a krásná zahrada s širokou škálou exotických palem, stromů, keřů a květin; - Aleje na procházky s velkolepým nočním osvětlením; - Wi-Fi zdarma ve vstupní hale komplexu. Komplex byl uvedený do provozu roku 2016. Poplatek na údržbu činí 12€/m2 ročně.
Skvělé místo pro rodinnou dovolenou i pro celoroční bydlení na klidném a ekologicky čistém místě, pár minut jízdy od Varny. Doporučujeme!
Letovisko Zlaté písky se nachází v malebné a ekologicky čisté zátoce v severní části pobřeží Černého moře, hraničí s přírodního parku Zlaté písky v nadmořské výšce 277 metrů. Rozkládá se na ploše přes 1 300 hektarů a v roce 1943 byl vyhlášen chráněným územím. Zlaté písky bylo oceněno Modrou vlajkou - prestižní mezinárodní cenou za životní prostředí. V rámci ketoviska mohou turisté cestovat s několika typy vozidel - auto, kolo, rikša, malé vláčky, kočáry a další. Zlaté písky nabízí vše pro každého, má jedny z nejčistších pláží a je oblíbeným místem na procházky, zábavu a relaxace. Byty ve Zlatých pískách jsou ideální pro investice, letní sídlo nebo celoroční bydlení.Podlaží
3
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
60 m2
Užitná plocha
52 m2
Balkon
Ano
Obchod
3 km
Lékař
3 km
Kavárna
2 km
Restaurace
2 km
Bar
3 km
Škola/školka
3 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00