2+kk s krásným výhledem na moře, v první linii, Ravda

Ravda, Bulharsko – ID 8775
102 300 € ≈ 2 584 610 Kč
Plocha 64 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 4/5
Moře 100 m
Poplatek za služby 230 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme Vám hezký 2+kk s krásným výhledem na moře v první linií, celková plocha činí 64 m2. Apartmán se nachází ve čtvrtém patře budovy s výtahem v komplexu Rich 3 v Ravdě, Bulharsko.

Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s WC a terasa s krásným výhledem na moře. Nemovitost má jedinečnou polohu- pouhých 100 metrů od pláže. Vytápění a chlazení zajišťují klimatizace. V komplexu jsou k dispozici Vám i Vašim hostům: bazén s relaxační zónou, krásný, udržovaný areál, 24h ochrana, parkoviště. Nejbližší letiště je letiště Burgas 22 km. Komplex zajišťuje placenou dopravu na letiště.

Nemovitost vhodná k vlastnímu užití i na pronájem. Poplatek na údržbu činí pouze 450 BGN, přibližně 230 € ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Ravda je synonymem pro klidnou dovolenou strávenou v soukromí, plného relaxace a vlhkého mořského vzduchu. Na útulných plážích roztroušených v pobřežní zóně si najde prostor pro lenošení úplně každý. Pro nejmejší je v Ravdě akvapark, který se vyrovná akvaparku v Primosku, což je oblíbené domacké městečko na poloostrově. Snad jediný rozdíl je cena, která je zde o poznání přijatelnější než v ostatních částech Bulharska. Výhodněji se zde dá nakoupit opravdu cokoliv, ať už jsou to suvenýry z dovolené, či ovoce na zdejším trhu. Výborná je i dostupnost pomocí příměstské dopravy do okolních letovisek jako je známé Sluneční pobřeží, Burgas, či historická Nesebar, která je s mestečkem Ravda v těsné blízkosti.

Podlaží
4
Počet podlaží
5
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
64 m2
Užitná plocha
56.32 m2
Terasa
Ano
Bazén
Bazén
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
1 km
Lékař
640 m
Kavárna
390 m
Restaurace
20 m
Bar
160 m
Škola/školka
560 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00