2+kk s obrovskou terasou, v blízkosti pláže, top cena, Byala

Byala, Bulharsko – ID 12940
70 000 € ≈ 1 729 000 Kč
Plocha 72 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 4/4
Moře 200 m
Poplatek za služby 576 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vám apartmán s jednou ložnicí v posledním čtvrtém patře udržovaného a bohatě vybaveného rezidenčního komplexu, který se nachází v klidné části přímořského města Byala - v blízkosti hlavní ulice, kde je vše v docházkové vzdálenosti - pláž, supermarkety, obchody, restaurace, kavárny a další infrastruktura. Vzdálenost od pláže je pouhých 200 metrů. Apartmán se skládá ze světlé vstupní haly s oknem, prostorného obývacího pokoje s kuchyňským a jídelním koutem, ložnice, koupelny s WC a terasy se vstupem z obou pokojů. Další velká panoramatická terasa se vstupem z obývacího pokoje. Skvělý výhled na moře a vnitřní území komplexu s bazénem a množstvím zeleně je vidět jak z oken, tak z obou teras. Zastavěná plocha činí 61 m2, celková plocha je 72 m2. Apartmán je plně zařízený a vybavený domácími spotřebiči. V obou místnostech jsou instalovány klimatizace, což umožňuje pohodlné bydlení nejen v létě.

Budova, ve které se apartmán nachází, je postavena ve tvaru podkovy a má dobře udržovaný oplocený areál, který vytváří skutečný pocit soukromí před okolním světem. Na území komplexu byly vysazeny četné růže a další dekorativní keře.

Komplex byl uveden do provozu v roce 2013 a svým obyvatelům nabízí následující vybavení: bazén s dětským koutkem, relaxační zóna, dětské hřiště, parkování, údržba společných prostor. Poplatek na údržbu činí 576€ ročně.

My z Moje nemovitost u more Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Město Byala leží na hranici okresů Varna a Burgas, téměř stejně vzdálené od okresních měst Varna (56 km) a Burgas (70 km). Nejbližší město Byaly je Obzor, který je jen 5 km daleko. Pobřeží obce se vyznačuje kombinací skalnatého pobřeží, malých zátok, pláží s písečnými dunami. Letní turistika přitahuje mnoho lidí. V posledních letech došlo k prodloužení turistické sezóny, která začíná na začátku května a trvá do září. Dnes je Byala prosperujícím bulharským městem díky své pokročilé výrobě vína. Vyrábí se zde skvělé víno Dimyat. Je to také přímořské letovisko. Přírodní zdroje určují rozvoj města jako centra plnohodnotné mořské turistiky. Prostorná pláž v kombinaci s listnatým lesem, příznivou teplotou mořské vody a její čistotou nabízí optimální podmínky pro prevenci a rehabilitaci podél pobřeží. Město bylo založeno 3 století před naším letopočtem. Paleogeologické místo Bílé skály se nachází v malém městě. Nachází se mezi severní stranou centrální pláže a ústím Bílé řeky.

Podlaží
4
Počet podlaží
4
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
72 m2
Užitná plocha
61 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
700 m
Lékař
1 km
Kavárna
770 m
Restaurace
100 m
Bar
210 m
Škola/školka
560 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00