2+kk s obrovskou terasu a dvě kuchyňské linky v nádherném komplexu Green Paradise, Primorsko

Primorsko, Bulharsko – ID 5883
67 000 € ≈ 1 690 745 Kč
Plocha 61 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 1/5
Moře 450 m
Stav Volné

Nabízíme kompletně vybavený byt o rozloze 2+kk v blízkosti pláže (450 metrů), aquaparku (150 metrů) a centrální městské promenády ( 250 metrů), situován v soukromém komplexu Green Paradise v Primorsku, Bulharsku. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií. Rozložení je následující: předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládajícím gaučem, další obývací pokoj s kuchyňskou linkou a rozkládající postel, koupelna s toaletou a obrovskou terasu, na kterou je přístup ze všech pokojů. Terasa působí veľmi pěkné a útulně jako soukromý dvorek s hodně zelené. Byt se nachází v přízemí z pěti pater a má velikost 61 m2. Expozice je jihovýchodní, byt veľmi světly a příjemný po celý rok. Green Paradise je rezidenční komplex pro plnohodnotnou letní dovolenou u moře a celoroční bydlení, který se nachází na malebném místě letoviska Primorsko. Areál je obklopen dubovým hájem. Areál se zušlechtěným uzavřeným územím, na kterém je venkovní bazén s relaxační zónou, recepce, gril, dětské hřiště. Nepřetržité zabezpečení a video dohled. Poplatek na údržbu činí 12€/m2 ročně. Nemovitost vhodná k celoročnímu bydlení a na pronájem. Velice dobra cena! Doporučujeme!

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují. Pro naše klienty zařizujeme pronájem a správa nemovitostí po celém Bulharském pobřeží..

O Primorsku: Nejdelší písečné pláže na pobřeží Černého moře táhnoucí se více než 10 kilometrů, pohostinnost místních obyvatel a možnost domluvit se v češtině, to je jen několik důvodů, proč Primorsko každý rok láká mnoho turistů. Z původně malé rybářské vesničky 50 km jižně od letoviska Burgasu se stalo oblíbené turistické letovisko většiny českých turistů. Naleznete zde jedny z nejdelších a nejkrásnějších písčitých pláží bulharské riviéry, které jsou známé bělostným pískem, čistou vodou a pozvolným vstupem do moře.

Od roku 1994 je Primorsko držitelem symbolu Modrá vlajka. Modrá vlajka je symbol, který označuje pláže nebo přístavy splňující standardy týkající se péče o životní prostředí. K získání vlajky je nutná čistota vody a recyklace odpadů, pláže také musejí mít bezbariérový přístup a být vybaveny zdravotnickým zařízením, informačním centrem, zábavnými prvky, toaletami a převlíkacími kabinkami.

Podlaží
1
Počet podlaží
5
Dispozice
2+kk
Plocha
61 m2
Užitná plocha
53 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
220 m
Lékař
320 m
Kavárna
110 m
Restaurace
20 m
Bar
110 m
Škola/školka
160 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00