2+kk s parkovacím stáním, v komplexu Sunny Hill, Burgas

Burgas, Bulharsko – ID 9862
79 500 € ≈ 1 966 035 Kč
Plocha 54 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 5/8
Moře 1 400 m
Poplatek za služby 33 € za měsíc
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme Vám ke koupi apartmán o rozloze 2+kk, o ploše 54 m2, situován v pátém podlaží ze šesti pater v komplexu Sunny Hill, Burgas, Bulharsko. Dispozice je chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou a balkon. K apartmánu náleží soukromé parkovací stání. Cena je včetně nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií.

V komplexu jsou k dispozici Vám i Vašim hostům:

Vybavení v komplexu:

• Krásně upravený dvůr

• Venkovní plavecký bazén

• Dětské hřiště

• Altán s grilem

• Místa pro rekreaci

• Venkovní fitness zařízení

• Řízený přístup

• 24hodinová ostraha

• parkování

Avantgardní architektura budov efektně zvýrazněná kombinací pastelových fasádních omítek, keramických obkladů, kovových a skleněných zábradlí, množství zeleně, míst pro rekreaci a venkovních dětských hřišť a také malebný výhled na Burgasský záliv patří mezi hlavní přednosti komplexu .

Poplatek za údržbu činí 33€ měsíčně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Burgas je největší město jihovýchodního Bulharska a druhým největším na bulharském pobřeží Černého moře a se svou rozlohou 253 644 km² je také jedním z největších v zemi. Podle posledního sčítání lidu NSI k 31. prosinci 2015 má 203 017 obyvatel, což z něj činí čtvrté největší město v zemi. Několik přírodních rezervací a chráněných oblastí, starověké a středověké vesnice, Černé moře a každoroční festivaly přitahují mnoho turistů. Burgas, který se nachází na nejzápadnějším bodě Černého moře, dal své jméno stejnojmenné zátoce, která je největší a nejčlenitější na bulharském černomořském kontinentu. Město je obklopeno Burgaskými jezery- Burgasko, Atanasovsko a Mandrensko a na východě Černým mořem.

Mezi první obyvatele regionu patří Thrákové, kteří kolem 6. století př. n. l. vytvořili na území dnešního Burgasu spolu s blízkými městy Apolonia řadu osad s blízkými městy Apollonia, Mesembria, Anchialo. Klima v Burgasu a regionu je charakterizováno jako vlhké subtropické s mořským a kontinentálním vlivem. Průměrná teplota vzduchu v létě dosahuje v červenci 26.7 °C, s tím, že maximální denní teploty nad 20 °C se vyskytují až do listopadu. Průměrný měsíční počet hodin slunečního svitu dosahuje 328,6. V zimách je patrný kontinentální vliv, ale ve srovnání s vnitrozemím zůstává zima mnohem mírnější a na sníh jsou poměrně řídké. Budoucí rozvoj města souvisí s otevřením Burgasu moři a jezerům. V této souvislosti je diskutován projekt Super Burgas. Připravovaný projekt na veřejnou cyklistickou dopravu, na odstranění husté dopravy z centrální části města, na obnovu ostrova svaté Anastázie a mostu, stejně jako na rehabilitaci historického centra, již byl realizován. implementováno. V roce 2012 byla v Burgasu otevřena dvě obchodní centra. Chystá se otevření multifunkční sportovní haly a pobřežní asfaltové silnice spojující Burgas s novou čtvrtí Kjóšeto a čtvrtí Sarafovo.

Podlaží
5
Počet podlaží
8
Dispozice
2+kk
Plocha
54 m2
Užitná plocha
47.52 m2
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
270 m
Lékař
620 m
Kavárna
610 m
Restaurace
210 m
Bar
550 m
Škola/školka
600 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00