2+kk s prostornou terasu, Sunny View Central, Sluneční pobřeží

Sluneční pobřeží , Bulharsko – ID 7219
59 000 € ≈ 1 436 060 Kč
Plocha 75 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 6/6
Moře 450 m
Poplatek za služby 10 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční
Nabízíme prostorný apartmán o rozloze 2+kk, o velikosti 75m2, situován v šestém podlaží ze šesti pater v komplexu Sunny View Central na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Cena je včetně nábytku a vybavení. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou, prostorná terasa. Sunny View Central se nachází v klidné oblasti, pouhých 450 metrů od pláže. Perfektně udržovaný a velice stylový komplex v celoročním provozů. Majitelům a jejích hostům jsou v komplexu k dispozici:
bar, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřená recepce, bazén, zahrada a neplacené soukromé parkoviště. Poplatek na údržbu činí 10€/m2 ročně. Velice výhodná cena!
Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.
Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.
Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.
Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.
Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.
Podlaží
6
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
75 m2
Užitná plocha
66 m2
Lodžie
Ano
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
140 m
Lékař
660 m
Kavárna
180 m
Restaurace
100 m
Bar
220 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00