2+kk s výhledem na bazén, luxusní komplex Harmony Suites 10, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 9734
83 600 € ≈ 2 112 154 Kč
Plocha 56 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 4/6
Moře 300 m
Poplatek za služby 20 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme ke koupi apartmán o rozloze 2+kk, o velikosti 56m2, situován ve čtvrtém podlaží ze šesti pater v elitním komplexu Harmony Suites 10 v Sveti Vlas, Bulharsko. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou, balkón s výhledem na bazén.

Komplex, ve kterém je apartmán situován se nachází pouhých 300 metrů od nádherné pláže v krásném přímořském letovisku Sveti Vlas a jen 1,5 km od Slunečného pobřeží. Město je známé nejen krásným křišťálově čistým mořem a plážemi, ale také jedinečným mikroklima, které zde vzniká díky borovicovému lesu na jedné straně a moři na straně druhé. To je jeden z důvodů, proč je Sveti Vlas letovisko, které se vyvíjí takovým tempem a dnes je preferovaným místem k nákupu nemovitosti u moře. Komplex se nachází jen 300 metrů od pláže, vedle bývalého sanatoria pro léčbu plicních onemocnění a horních cest dýchacích. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Komplex je bohatě vybavený a je v celoročním provozu.

Mezi vybavení komplexu patří:

3 bazény;

Dětský bazén, relaxační zóny;

Venkovní vířivka;

restaurace;

Dětské hřiště;

24hodinová bezpečnost a video dohled;

Parkování

Správa nemovitosti

Poplatek na údržbu činí 20.4€/m2 ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Sveti Vlas je příjemné městečko na úpatí Staré planiny, 4 km od Slunečného pobřaží. Vzdálenost od tohoto letoviska je opravdu nepatrná. Nebude trvat dlouho a obě města se díky výstavbě v hojně navštěvovaném a oblíbeném Slunečním pobřeží propojí. Lokalita známá pod názvem Sveti Vlas má poměrně zajímavou historii, ale z hlediska turistického ruchu zcela jistě ještě čeká na dobu své největší slávy. Středisko Sveti Vlas najdeme zhruba 13 kilometrů od města Nessebar, který je známý jak mezi turisty, tak i mezi milovníky zajímavých památek. Sveti Vlas je klidnějším letoviskem bez velké masy turistů. Pláže jsou úzké a méně přeplněné než u Slunečného pobřeží.

V městečku najdeme několik menších pláží, písčitých i oblázkových. Moře je zde čisté a vstupy do moře pozvolné.

Pláž v Sveti Vlasu směřuje na jih. Písek je jemný, zlatý, nicméně v areálů se vyskytují i romantické kamenné pláže. Unikátní kombinace čistého horského vzduchu, mořského podnebí a krásnou přírodu. Letní dny se vyznačují klidným ráno a poměrně chladným, neuvěřitelně příjemným odpolednem. Jedinečný dlouhý, teplý a tichý podzim.

Podlaží
4
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
56 m2
Užitná plocha
49.28 m2
Balkon
Ano
Bazén
3 bazény
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
240 m
Lékař
1 km
Kavárna
410 m
Restaurace
230 m
Bar
460 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00