2+kk s výhledem na bazén v komplexu Magic Dreams, Sveti Vlas

Sveti vlas, Bulharsko – ID 6916
79 500 € ≈ 1 966 830 Kč
Plocha 74 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 2/6
Moře 300 m
Poplatek za služby 8 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vám prostorný apartmán o rozloze 2+kk, o velikosti 74m2, situován ve druhém podlaží z šesti pater v komplexu Magic Dreams v Sveti Vlas, Bulharsko. Apartmán se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou a terasu s výhledem na bazén. Orientace je západní. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení dle fotografií. Apartmán je vhodný na investici a na celoroční užívání, nádherný areál a komplex, v blízkosti je supermarket a autobusová zastávka. Komplex, ve který je apartmán situován se nachází v klidné oblasti mezi letoviskem Slunečné pobřeží a Sveti Vlas, 300 metrů od pláže. Komplex se skládá ze tří samostatných budov s krásnou architekturou. Obklopené bohatou zelení jsou dva velké bazény s dětskými sekcemi, má specifickou polohu a nabízí jedinečný výhled na moře. Majitelům a jejich hostům jsou k dispozici:

SPA centrum, lobby bar, bar u bazénu, restaurace, dětský koutek, internetová místnost, obchody, prádelna, 24hodinová ostraha a údržba, prostorné zelené plochy, parkování.

Poplatek na údržbu činí 8€/m2 ročně.

Velice zajímavá nabídka, Doporučujeme!

Koruna se k Euru posunula na nejsilnější úroveň za 11 let! Koupě nemovitosti za Eura nikdy nebyla a nebude výhodnější!

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Sveti Vlas se nachází na nejlepším místě na bulharském pobřeží Černého moře - na úpatí svahů Balkánu, které postupně sestupují do křišťálově čisté vody rozlehlého Černého moře. Tato příznivá kombinace znamená mnoho slunečných dnů (průměrně 260 ročně), chladné odpoledne, čistý vzduch a ideální podmínky pro léčbu nemocí horních cest dýchacích.

Kromě ideálního klimatu, které je blízko Středozemního moře, má Sveti Vlas zajímavou historii. Asi před 1800 lety byla místo luxusních přístavů a rekreačních komplexů thrácká svatyně. V té době bylo město pojmenováno Larissa a teprve 14. století přijalo jméno Sveti Vlas, patrona obchodníků.

Pláž letoviska je dlouhá 1,5 km a v průměru 16 m. Existují tři krásné pláže s jemným zlatým pískem, které podle Evropské komise patří k nejčistším pro koupání v Bulharsku.

Pokud hledáte párty, Slunečné pobřeží je jen pár minut jízdy autem, a pokud se budete chtít podívat na památky, jedinečné město Nessebar a jeho historického a kulturního dědictví jsou vzdálené 10 km. V roce 2007 byl ve městě Sveti Vlas otevřen největší jachetní přístav v Bulharsku - Marina Dinevi s kapacitou 300 jachet.

Jsou zde i zajímavé akce - každoročně v polovině července se koná plachetní regata „St. Vlas“ a v srpnu superskokanová rally pod stejným názvem.

Sveti Vlas je evropské město, které fascinuje všemi ročními obdobími. Podzim je velmi měkký a teplý, jaro inspiruje krásou kvetoucí vegetace a v zimě vás zasněžené svahy Stara Planina ponoří do zasněžené pohádky.

Podlaží
2
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
74 m2
Užitná plocha
65 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
110 m
Lékař
820 m
Kavárna
480 m
Restaurace
100 m
Bar
420 m
Škola/školka
860 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00