2+kk s výhledem na bazén, v žádané lokalitě, v blízkosti pláže, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 9405
52 800 € ≈ 1 313 928 Kč
Plocha 47 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 6/6
Moře 500 m
Poplatek za služby 102 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme zařízený apartmán o rozloze 2+kk, o velikosti 47 m2, situován v šestém podlaží ze šesti pater, v soukromém komplexu Sunset Beach 2, v severní části Slunečního pobřeží. Tichá, a velice vyhledávána rezidenční čtvrt. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení dle fotografií. Apartmán je připraven k vlastnímu bydlení nebo pronájem. Dispozice je obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou a terasa s jižní orientací. Z terasy je výhled na bazén. Veškerá občanská vybavenost a zábava jsou v docházkové vzdálenosti, pláž je vzdálena 500 metrů (pět minut chůze) od komplexu. Komplex, ve který je apartmán situován je v celoročním provozu, má bazén, relaxační zónu, kavárnu, celoroční ochrana, správa nemovitosti. Poplatek na údržbu činí 200 leva ( přibližně 102) ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
6
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
47 m2
Užitná plocha
41.36 m2
Terasa
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
410 m
Lékař
650 m
Kavárna
440 m
Restaurace
80 m
Bar
340 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00