2+kk, s výhledem na moře, 100m od pláže, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 9300
102 300 € ≈ 2 529 879 Kč
Plocha 70 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 4/6
Moře 100 m
Poplatek za služby 10 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme hezký apartmán o rozloze 2+kk, o velikosti 70m2, situován ve čtvrtém podlaží ze šesti pater v soukromém komplexu Villa Aristo, v Sveti Vlas, Bulharsko. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou, balkon s výhledem na moře.

Villa Aristo je elegantní budova, která se nachází 100 metrů od pláže a 300 metrů od přístavu Dinevi Marina.

Areál byl postaven plně v souladu s moderními stavebními požadavky a s použitím vysoce kvalitních materiálů a technologií. Dostatek přirozeného světla, neutrální a zajímavá barevná řešení pro exteriér komplexu.

Jedinečnost komplexu je vyjádřena tím, že na střeše budovy je venkovní bazén s výjimečným panoramatickým výhledem na modré moře, zelené kopce Stara Planina a starobylé město Nesebar. V komplexu jsou k dispozici Vám i Vašim hostům: venkovní bazén umístěný na střeše budovy; restaurace s nabídkou národní kuchyně; kosmetický salon; dětské hřiště; dobře udržované zelené plochy; celoroční 24h zabezpečení; luxusní výtah; parkoviště.

Poplatek na údržbu činí 10€/m2 ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Sveti Vlas je příjemné městečko na úpatí Staré planiny, 4 km od Slunečného pobřaží. Vzdálenost od tohoto letoviska je opravdu nepatrná. Nebude trvat dlouho a obě města se díky výstavbě v hojně navštěvovaném a oblíbeném Slunečním pobřeží propojí. Lokalita známá pod názvem Sveti Vlas má poměrně zajímavou historii, ale z hlediska turistického ruchu zcela jistě ještě čeká na dobu své největší slávy. Středisko Sveti Vlas najdeme zhruba 13 kilometrů od města Nessebar, který je známý jak mezi turisty, tak i mezi milovníky zajímavých památek. Sveti Vlas je klidnějším letoviskem bez velké masy turistů. Pláže jsou úzké a méně přeplněné než u Slunečného pobřeží.

V městečku najdeme několik menších pláží, písčitých i oblázkových. Moře je zde čisté a vstupy do moře pozvolné.

Pláž v Sveti Vlasu směřuje na jih. Písek je jemný, zlatý, nicméně v areálů se vyskytují i romantické kamenné pláže. Unikátní kombinace čistého horského vzduchu, mořského podnebí a krásnou přírodu. Letní dny se vyznačují klidným ráno a poměrně chladným, neuvěřitelně příjemným odpolednem. Jedinečný dlouhý, teplý a tichý podzim. Posledních několik let jsou zaznamenané v polovině prosince teploty 15 stupňů. Zima zde ne trvá déle než měsíc. Ideální volba na celoroční užívání, podnebí prokázané veľmi dobře přispívající lidskému zdraví.

Díky tomu, že se městečko nachází ve svahu, můžete navštívit zalesněné pohoří a udělat si tak příjemnou procházku. Ceny jsou zde velice příznivé. Příjemné počasí v kombinaci s vlhčím mořským vzduchem jsou ideální pro každého, kdo si chce užít příjemnou dovolenou v prostředí, které rozhodně není tak přecpané jako právě Slunečné pobřeží. Pro tyto turisty nabízí Sveti Vlas příjemnou alternativu. Zdede lze nasát neopakovatelnou atmosféru a také si užít vyhlášené pohostinnosti místních obyvatel. Sveti Vlas je ideálním místem pro ty, kdo chtějí strávit klidnou dovolenou v překrásné přírody a také pro rodiny s dětmi.

Podlaží
4
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
70 m2
Užitná plocha
61.6 m2
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
80 m
Lékař
360 m
Kavárna
90 m
Restaurace
40 m
Bar
120 m
Škola/školka
350 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00