2+kk s výhledem na moře, 10m od moře, ideální na celoroční pronájem, Durres, Albánie

Durres, Albánie – ID 5860
Plocha 115 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 8/11
Moře 10 m
Stav Volné
Nabízíme vám výborný apartmán s výhledem na moře o rozloze 2+kk v Durres, Albánie. O celkové ploše 115 m2, o užitné ploše 108 m2. Byt je situován v budově s výtahem. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou a balkon s úžasným výhledem na moře. Apartmán se prodává nezařízený, ale neváhejte, protože vám ho pomůžeme bezproblémově zařídit. Budova, ve které je apartmán situován se nachází 10m od moře a 200m od centra. Je ideální na celoroční pronájem. Zde najdete vše, co potřebujete pro pohodlnou dovolenou: obchody, školy, restaurace a kavárny, kosmetické salony, kliniky a další.
Poplatek na údržbu činí 8 až 12 € měsíčně.

Více nabídek nemovitostí najdete na naších webových stránkách Mojenemovitostumore.

Vážení klienti, provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.

Pobřežní město Durrësi, které se nachází 34 km od hlavního města Tirany, je domovem největšího albánského přístavu – a je jedním z nejstarších měst v zemi. „Věčné město“ na Jadranu má 3000letou historii. Díky své dlouhé historii je město přirozeně plné starověkých archeologických nalezišť a nálezů, včetně slavného amfiteátru římského císaře Hadriána, jehož kapacita 15 000 míst z něj činí druhý největší amfiteátr na Balkáně. Staré město bylo obehnáno zdí, z níž třetina stále stojí. Sám Caesar se kdysi procházel po starověkých cestách, které přežily historii. Durrës je fantastickým cílem pro milovníky historie a umění: za Archeologickým muzeem mohou návštěvníci prozkoumat Etnografické muzeum, které bylo domovem slavného herce Alexandra Moissiho, a centrálně umístěnou uměleckou galerii. Durrës je také ideální pro ty, kteří si chtějí odpočinout u moře, protože jeho písečné pláže a četné restaurace s úžasným výhledem na Jadran tvoří perfektní dovolenou.

Pokud jste si z aktuální nabídky nevybrali, nevadí. Umíme pracovat s poptávkou a zkušeně pro vás najdeme váš vysněný apartmán!
Podlaží
8
Počet podlaží
11
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
115 m2
Užitná plocha
108 m2
Balkon
Ano
Obchod
50 m
Lékař
100 m
Kavárna
100 m
Restaurace
70 m
Bar
40 m
Škola/školka
100 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00