2+kk s výhledem na moře a na samém pláži, komplex Heaven, Sluneční pobřeží

, Bulharsko – ID 5872
140 000 € ≈ 3 492 300 Kč
Plocha 66 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 3/5
Moře 20 m
Stav Volné

Parádní apartmán s výhledem na moře, elitní nemovitost v první linii v centrální části Slunečného pobřeží. Krásný 2+kk v luxusním uzavřeném komplexu "Heaven" v blízkosti pobřežní promenády a mnoha zábavních podniků a obchodů. Byt se nachází ve třetím podlaží z pěti pater a pouhých 20 metrů od nádherné pláže. Zaujímá celkovou plochu 66 m2, dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou a velká terasa s výhledem na moře. Expozice je jižní. V kavárně apart-hotelu si můžete vychutnat osvěžující drink nebo exotický koktejl. V komplexu jsou 2 restaurace. Jedna z nich nabízí širokou škálu národních a evropských jídel, zatímco druhý nabízí německou kuchyni a grilovaná jídla. Součástí hotelu je lobby bar s širokou nabídkou nápojů. Venkovní bazén se nachází na písečné pláži s výhledem na moře a je ideální volbou, jak si užít slunečné dny ve volném čase. Bazén má oddělenou část pro děti. Další vybavení nabízené v komplexu je 24hodinová recepce, pokojová služba, čistírna, internet v hotelu, recepce, parkoviště. Poplatek na údržbu činí 6€/m2 ročně.

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují. Pro naše klienty zařizujeme pronájem a správa nemovitostí po celém Bulharském pobřeží.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
3
Počet podlaží
5
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
66 m2
Užitná plocha
58 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
270 m
Lékař
250 m
Kavárna
60 m
Restaurace
60 m
Bar
50 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00