2+kk s výhledem na moře, komplex Lifestyle, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 8605
69 500 € ≈ 1 755 918 Kč
Plocha 61 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 3/5
Moře 450 m
Poplatek za služby 200 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme Vám ke kopupi 2+kk v soukromém komplexu Lifestyle v Sveti Vlas. Apartmán má celkovou plochou 61 m2 a je situován ve třetím podlaží z pěti pater. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou, balkón s výhledem na moře. Cena je včetně nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií. Rezidenční komplex apartmánů "Lifestyle I" se nachází na jižním svahu Staré Planiny, 450 metrů od moře a sanatoria, na hranici mezi Slunečným pobřežím a Svatým Vlasem. Exkluzivní oblast, daleko od hluku a prachu velkých měst, mezi mořem a horami, klima této oblasti má svou zvláštnost, ionizační účinek pomáhá léčit mnoho nemocí.

Pětipatrová budova se skládá z 39 bytů o rozloze 44 až 99 m2, kvalitní a perfektně udržována budova. V komplexu je bazén, relaxační zóna, dětské hřiště, 24h bezpečnost, udržovaný zelený areál, parkování. Poplatek za údržbu činí 200€ ročně. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Sveti Vlas se nachází na nejlepším místě na bulharském pobřeží Černého moře - na úpatí svahů Balkánu, které postupně sestupují do křišťálově čisté vody rozlehlého Černého moře. Tato příznivá kombinace znamená mnoho slunečných dnů (průměrně 260 ročně), chladné odpoledne, čistý vzduch a ideální podmínky pro léčbu nemocí horních cest dýchacích.

Kromě ideálního klimatu, které je blízko Středozemního moře, má Sveti Vlas zajímavou historii. Asi před 1800 lety byla místo luxusních přístavů a rekreačních komplexů thrácká svatyně. V té době bylo město pojmenováno Larissa a teprve 14. století přijalo jméno Sveti Vlas, patrona obchodníků.

Pláž letoviska je dlouhá 1,5 km a v průměru 16 m. Existují tři krásné pláže s jemným zlatým pískem, které podle Evropské komise patří k nejčistším pro koupání v Bulharsku.

Pokud hledáte párty, Slunečné pobřeží je jen pár minut jízdy autem, a pokud se budete chtít podívat na památky, jedinečné město Nessebar a jeho historického a kulturního dědictví jsou vzdálené 10 km. V roce 2007 byl ve městě Sveti Vlas otevřen největší jachetní přístav v Bulharsku - Marina Dinevi s kapacitou 300 jachet.

Jsou zde i zajímavé akce - každoročně v polovině července se koná plachetní regata „St. Vlas“ a v srpnu superskokanová rally pod stejným názvem.

Sveti Vlas je evropské město, které fascinuje všemi ročními obdobími. Podzim je velmi měkký a teplý, jaro inspiruje krásou kvetoucí vegetace a v zimě vás zasněžené svahy Stara Planina ponoří do zasněžené pohádky. V městě je veškerá občanská vybavenost pro pohodlný život. V Sveti Vlasu všechny nemovitosti, které nabízíme jsou vhodně k trvalému bydlení.

Podlaží
3
Počet podlaží
5
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
61 m2
Užitná plocha
53.68 m2
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
470 m
Lékař
1 km
Kavárna
500 m
Restaurace
320 m
Bar
300 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00