2+kk, s výhledem na moře, luxusní komplex pro náročné, profesionální golf

Kavarna, Bulharsko – ID 1266
163 367 € ≈ 3 976 353 Kč
Plocha 94 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 2/4
Moře 50 m
Stav Volné
Nabízíme luxusní apartmány v první linií k moře, v elitním komplexu s vlastním golfovém hřiště. Popis konkrétního bytu- rozloha 94m2, rozloha 2+kk, byt je situován v 2 podlaží ze čtyř. Byt je na prodej plné vybavený nábytkem a vybavení nejvyšší třídy, které je vidět na aktuálních fotografií. Nábytek a vybavení se platí nad rámec kupní cenu a na konkrétní byt tato částka činí 14209€. Rozkošné byty pro milovníky luxusu a golfu! Doporučujeme!
Luxusní resort, ve který je apartmán situován se nachází na severním pobřeží Černého moře, 50 km od Varny, mezi Balčikem a Kavarnou. Komplex je v provozu od dubna 2011. Resort majitelům a jejích hostům nabízí profesionální, designérské, golfové hřiště, navržené Garym Playerem, na světové úrovně, uznávané jako jedno z 10 nejlepších golfových hřišť na světě. Část komplexu kde je byt situován se nachází jen pár metrů od moře a je nákupním a zábavním centrem letoviska. Na území komplexu jsou dvě nádherné písčité pláže každá s vlastní restaurací nabízející čerstvé ryby, mořské plody, evropskou a středomořskou kuchyni. Pláž Argata připomíná divokou pláž a je útulným a zároveň bezpečným místem k odpočinku s omezeným přístupem pouze pro majitele apartmánů a hotelové hosty. Bendida Beach je pláž kde to “žije”, na tato pláž se nachází marocká restaurace s vynikající pověsti, stejně jako slunečníky a lehátka; na pláži Bendida jsou k dispozicí více než 10 druhů vodních sportů pro děti i dospělé.
Geti Restaurant, Olivo Restaurant, Grand Voyage Piano Bar, Game Bar - v centru komplexu, BBQ Bar Starter House na golfovém hřišti.
Club House a Golf Proshop se nacházejí v samém srdci letoviska.
Krytý dětský klub.
Nákupní oblast v komplexe je ideální pro procházky, nakupování a setkání s dalšími hosty resortu v neformálním prostředí. Má butiky, supermarket, půjčovnu aut, kadeřnictví a nádherný SPA centrum.
V celém resortu funguje bezplatné Wi-Fi.
Infrastruktura střediska je plně vybudována a dokončena.
Majitelům bytů v komplexe nabízíme:
Atraktivní balíček služeb a privilegií - slevy v restauracích a obchodech, speciální podmínky pro užívání pláží, tenisový kurt, lázně a další.
Program pronájmu zakoupených bytů, který umožňuje majiteli získat dobrý příjem za dobu, kdy svůj majetek neužívá. Účastí v programu získává majitel právo na vyšší slevy v komplexu.
Roční členství v golfovém klubu s preferenčními podmínkami - roční poplatek je 2 000 eur, zahrnuje celou rodinu majitele (2 dospělí a 2 děti) a poskytuje v resortu mnoho dalších slev a privilegií.
Poplatek za údržbu je 16,80€/m2 ročně. Nádherné nemovitosti v elitním komplexu a kompletní správu! Doporučujeme
Podlaží
2
Počet podlaží
4
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
94 m2
Užitná plocha
60 m2
Balkon
Ano
Obchod
3 km
Lékař
4 km
Kavárna
4 km
Restaurace
30 m
Bar
2 km
Škola/školka
4 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00