2+kk s výhledem na moře, nízký poplatek na údržbu, Byala

Byala, Bulharsko – ID 7752
58 000 € ≈ 1 411 720 Kč
Plocha 66 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 2/5
Moře 350 m
Poplatek za služby 7 € za m2/rok
Stav Volné
Nabízíme vaší pozornosti zařízený dvoupokojový apartmán o celkové ploše 66 m2, zastavěná plocha činí 58 m2, který se nachází 350 metrů od písečné pláže a tobogánů v pobřežním městě Byala. Byt se nachází ve druhém patře z pěti v budově s výtahem a sestává ze vstupní chodby, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, samostatné ložnice, koupelny a terasy se vstupem z obou pokojů. Z oken obou pokojů i z terasy je krásný výhled na moře. Byt je kompletně zařízen a vybaven, včetně klimatizace v obou pokojích. Na území areálu se nachází parkoviště, dále relaxační zóna s bazénem a lehátky. Byt je v docházkové vzdálenosti od pláže, obchodů, restaurací atd. prvky městské infrastruktury. Cena včetně nábytku a vybavení
Poplatek na údržbu činí pouhých 7€/m2 ročně.
Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naši klienti nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují. Pro naše klienty zařizujeme pronájem a správa nemovitostí po celém Bulharském pobřeží.
Byala je administrativní centrum v centrální části bulharského pobřeží Černého moře, které se nachází mezi dvěma mezinárodními letišti - 50 km. jižně od Varny a 60 km. severně od Burgasu. Pobřeží je charakteristické kombinací mořských zátok, široké pláže o délce přes 6 km, písečných dun a malebných bílých skal. Byala je ekologicky čistý region a centrum vinařství, jehož tradice sahají do dávné minulosti. Městečko nabízí vše, co potřebujete pro pohodlnou rodinnou dovolenou a celoroční bydlení.

Podlaží
2
Počet podlaží
5
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
66 m2
Užitná plocha
58 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
570 m
Lékař
1 km
Kavárna
4 km
Restaurace
90 m
Bar
350 m
Škola/školka
390 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00