2+kk, s výhledem na moře, nízký poplatek na údržbu, top poloha, Ravda

Ravda, Bulharsko – ID 2652
100 000 € ≈ 2 438 000 Kč
Plocha 94 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 6/6
Moře 300 m
Stav Volné
Nabízíme prostorný apartmán o rozloze 2+kk, který je možné snadno předělat na 3+kk, v elitním soukromém komplexe s výtahem, v Ravda, Bulharsko. Apartmán je situován v šestém podlaží ze šesti pater a má velikost 94m2. Dispozice- předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou, prostorný balkon s nádherným výhledem na moře. Byt po rekonstrukce. Cena je včetně nábytku a vybavení dle fotografie.
Komplex, ve kterém je apartmán situován se nachází v malebné přímořské letovisko Ravda, pouhých 300 metru od pláže a nádherného zeleného parku. Staré město Nesebar je vzdálené 10 minut. V komplexu je bazén a relaxační zóna. Veškerá občanská vybavenost a infrastrukturu letoviska jsou v docházkové vzdálenosti. Nabídka vhodná na pronájem a na celoroční užívání. Poplatek za údržbu činí 5€/ m2 ročně.
Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.
Ravda je synonymem pro klidnou dovolenou strávenou v soukromí, plného relaxace a vlhkého mořského vzduchu. Na útulných plážích roztroušených v pobřežní zóně si najde prostor pro lenošení úplně každý. Pro nejmejší je v Ravdě akvapark, který se vyrovná akvaparku v Primosku, což je oblíbené domacké městečko na poloostrově. Snad jediný rozdíl je cena, která je zde o poznání přijatelnější než v ostatních částech Bulharska. Výhodněji se zde dá nakoupit opravdu cokoliv, ať už jsou to suvenýry z dovolené, či ovoce na zdejším trhu. Výborná je i dostupnost pomocí příměstské dopravy do okolních letovisek jako je známé Sluneční pobřeží, Burgas, či historická Nesebar, která je s mestečkem Ravda v těsné blízkosti.
Podlaží
6
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
94 m2
Užitná plocha
82 m2
Balkon
Ano
Obchod
1 km
Lékař
160 m
Kavárna
50 m
Restaurace
30 m
Bar
120 m
Škola/školka
70 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00