2+kk, s výhledem na moře, první linií, Zlaté písky

Zlaté písky , Bulharsko – ID 2680
99 000 € ≈ 2 413 620 Kč
Plocha 69 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 3/8
Moře 100 m
Poplatek za služby 850 € za rok
Stav Volné
Nabízíme vynikající jednoložnicový byt ve třetím patře komfortního komplexu nacházejícího se v první linii v oblíbeném letovisku Zlaté Písky. Byt je funkčně dispozičně řešen (bez průchozích pokojů) a sestává ze vstupní chodby, prostorného obývacího pokoje s kuchyní a jídelním koutem ve společném prostoru, samostatné ložnice, balkonu se vstupem z obou pokojů a koupelny-WC. Na moře je vidět z oken apartmánu a z balkonu. Užitná plocha bytu je 56 m2 a celková plocha je 69 m2. Byt je vybaven kvalitním nábytkem a spotřebiči. Kvalitní je i sanitární keramika. Byt je ve výborném stavu a připraven k užívání. Komplex, ve kterém se byt nachází, je v prvním linií má následující vybavení: bazén, relaxační zónou, video dohled, venkovní a podzemní parkoviště. V budově je výtah. Poplatek za údržbu společných prostor je 850 eur ročně.
Skvělé místo pro rodinnou dovolenou i pro celoroční bydlení na klidném a ekologicky čistém místě, pár minut jízdy od Varny. Doporučujeme!
Letovisko Zlaté písky se nachází v malebné a ekologicky čisté zátoce v severní části pobřeží Černého moře, hraničí s přírodního parku Zlaté písky v nadmořské výšce 277 metrů. Rozkládá se na ploše přes 1 300 hektarů a v roce 1943 byl vyhlášen chráněným územím. Zlaté písky bylo oceněno Modrou vlajkou - prestižní mezinárodní cenou za životní prostředí. V rámci ketoviska mohou turisté cestovat s několika typy vozidel - auto, kolo, rikša, malé vláčky, kočáry a další. Zlaté písky nabízí vše pro každého, má jedny z nejčistších pláží a je oblíbeným místem na procházky, zábavu a relaxace. Byty ve Zlatých pískách jsou ideální pro investice, letní sídlo nebo celoroční bydlení.


Podlaží
3
Počet podlaží
8
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
69 m2
Užitná plocha
56 m2
Balkon
Ano
Obchod
3 km
Lékař
3 km
Kavárna
2 km
Restaurace
2 km
Bar
3 km
Škola/školka
3 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00