2+kk s výhledem na moře, v první linii k moři, Byala

Byala, Bulharsko – ID 12468
Plocha 75 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 1/5
Moře 80 m
Poplatek za služby 14 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vaší pozornosti dvoupokojový apartmán v přízemí v útulném rezidenčním komplexu, který se nachází v první linii v malém přímořském městečku Byala, s čerstvým vzduchem a krásnou písečnou pláží. Zastavěná plocha bytu je 64 m2, celková plocha je 75 m2.

Apartmán je komfortně dispozičně řešen a sestává ze vstupní chodby, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, koupelny s WC (s oknem pro přirozené větrání) a prostorné slunné verandy se vstupem z obou pokojů. Veranda je mimořádně vhodná pro použití a umístění nábytku pro relaxaci a stolování na čerstvém vzduchu. Okna a veranda mají výhled na moře a vnitřní území komplexu. Apartmán se prodává částečně zařízený (s kuchyňskou linkou). V obývacím pokoji je klimatizace. S nábytkem a vybavením rádi pomůžeme! Komplex, ve kterém se apartmán nachází, byl uveden do provozu a má udržovaný areál s omezeným přístupem, kde je k dispozici bazén pro dospělé a děti, relaxační zóna, parkoviště a dětské hřiště. Aplikací přírodních materiálů - kamene, bílé hladké omítky, dřevěných obkladů na fasádách je dosaženo prázdninové nálady a pohody.

Apartmán je vhodný jak pro sezónní rodinnou dovolenou, tak pro celoroční bydlení a výhodný pronájem. Byala má vše, co potřebujete: obchody různých typů a skupin produktů, pošta, škola, školka, knihovna, poliklinika, policie, restaurace a kavárny, kostel atd.

Poplatek za údržbu činí 14€ / m2 ročně.

Pěkný apartmán pár kroků od moře, doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Město Byala leží na hranici okresů Varna a Burgas, téměř stejně vzdálené od okresních měst Varna (56 km) a Burgas (70 km). Nejbližší město Byaly je Obzor, který je jen 5 km daleko. Pobřeží obce se vyznačuje kombinací skalnatého pobřeží, malých zátok, pláží s písečnými dunami. Letní turistika přitahuje mnoho lidí. V posledních letech došlo k prodloužení turistické sezóny, která začíná na začátku května a trvá do září. Dnes je Byala prosperujícím bulharským městem díky své pokročilé výrobě vína. Vyrábí se zde skvělé víno Dimyat. Je to také přímořské letovisko. Přírodní zdroje určují rozvoj města jako centra plnohodnotné mořské turistiky. Prostorná pláž v kombinaci s listnatým lesem, příznivou teplotou mořské vody a její čistotou nabízí optimální podmínky pro prevenci a rehabilitaci podél pobřeží. Město bylo založeno 3 století před naším letopočtem. Paleogeologické místo Bílé skály se nachází v malém městě. Nachází se mezi severní stranou centrální pláže a ústím Bílé řeky.

Podlaží
1
Počet podlaží
5
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
75 m2
Užitná plocha
64 m2
Terasa
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
720 m
Lékař
1 km
Kavárna
880 m
Restaurace
80 m
Bar
80 m
Škola/školka
790 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00