2+kk s výhledem na moře v Shateau Nesebar, top poloha, po rekonstrukce, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 3655
72 000 € ≈ 1 778 400 Kč
Plocha 65 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 4/5
Moře 100 m
Poplatek za služby 441 € za rok
Stav Volné

Nabízíme apartmán o rozloze 2+kk a s plochou 65m2. Byt se nachází ve čtvrtém podlaží ze šesti pater v komplexu Shateau Nesebar 100 metrů od přístavu Marina Dinevi. Skládá se z obývacího pokoje, ložnice, chodby, balkón a koupelny s toaletou. Balkón nabízí krásný výhled na moře. Byt je kvalitně zrekonstruován, kuchyně je umístěna v samostatném výklenku a obsahuje všechny potřebné spotřebiče pro pohodlný pobyt.

v obývacím pokoji je klimatizace - vše v dobrém stavu. V koupelně je kvalitní sanita, sprchový kout. Z obývacího pokoje je vstup na zasklenou terasu vybavenou pro letní kuchyni. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení. Byt je určen nejen k letnímu, ale i trvalému bydlení. Kvalitní nemovitost v perfektním stavu! Doporučujeme!

Komplex Chateau Nesebar má strategickou polohu v blízkosti pláže, Mariny, zábavy a infrastruktury letoviska. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. V komplexu je bazén, relaxační zóna, supermarket, 24h ochrana. Vzdálenost od pláže je pouhých 100 metrů. Poplatek na údržbu činí 441€. V poplatku je zahrnuté i spotřebu vody všech majitelů.

Umístění:

Letovisko Saint Vlas (Saint Vlas) Bulharsko je malé útulné městečko na jižním pobřeží Bulharska.

Saint Vlas patří do regionu Burgas a je součástí obce Nessebar. Status města, resort získal v roce 2006. Ale vznik rekreačního areálu zde začal po otevření sanatoria pro léčbu plicních nemocí. V roce 1963 byl Saint Vlas uznán jako klimatické přímořské letovisko.

Svatý Vlas se nachází na křižovatce hor a moře, v severní části zálivu, přímo naproti starobylému městu Nesebar, zařazenému na seznam zvláště chráněných míst UNESCO.

V centrální části zálivu se nachází známé letovisko Bulharska - Slunečné pobřeží, jehož severní konec plynule přechází v první budovy Svatého Vlase.

Z centrálního náměstí Saint Vlas do centra Slunečného pobřeží - 5 km a do Nesebaru - 10 km.

Podlaží
4
Počet podlaží
5
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
65 m2
Užitná plocha
57 m2
Balkon
Ano
Obchod
20 m
Lékař
920 m
Kavárna
40 m
Restaurace
60 m
Bar
160 m
Škola/školka
740 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00