2+kk s výhledem na moře za veľmi výhodnou cenu, Chatou Aheloy 2

Aheloy, Bulharsko – ID 8427
43 900 € ≈ 1 114 841 Kč
Plocha 51 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 3/6
Moře 400 m
Poplatek za služby 600 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vám ke koupi apartmán o rozloze 2+kk, o celkové ploše 51 m2, situován ve třetím podlaží ze šesti pater v Aheloy, Bulharsko. Dispozice bytu je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou, terasa s krásným výhledem na moře a na bazén, přístupná z obou pokojů, se západní expozicí. Nemovitost má vysoký investiční potenciál - roční výnos při pronájmu je přes 5 % s rostoucí tendencí. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií. Komplex Chatou Aheloy 2 má velký, komfortně vybudovaný bazén se samostatným ponorným bazénem a s částí pro děti, obklopený zelení a květinovými záhony. Na výstavbu areálu byly a jsou použity nejnovější technologie a vysoce kvalitní stavební materiály. Vzdálenost od pláže je pouhých 400 metrů. Poplatek na údržbu činí 600€ ročně. Velice dobrá nabídka, doporučujeme!

Naší největší chloubou jsou naši spokojení zákazníci.

Znovu a znovu posilujeme naši prestiž a jistotu a to odborným poradenstvím a sdílením názorů s našimi klienty, kteří dlouhodobě využívají nemovitosti, které úspěšně koupili podle plánu ve slíbeném termínu.

V každém případě, který vedeme, nejenže se o Vás staráme a odborně radíme, ale také přidáváme hodnotu Vašemu životu a přispíváme k zlepšení Vaší ekonomické situace, díky dobrému investování Vašich peněz.

Koupí náš vztah nekončí, ale teprve začíná! Jsme Vaši sousedi a partneři a to nejen po celou dobu vlastnictví Vámi vybraných nemovitostí.

Chraňte své peníze před megainflací tím, že budete moudře investovat do vlastní nemovitosti u moře. Ceny v Bulharsku jsou ZATÍM poloviční ve srovnání s ostatními zeměmi EU.

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naši klienti nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Přímořské letovisko Aheloy je známé svou klidnou atmosférou, zelenými parky, zahradami a vinicemi. Je to jen 5 minut jízdy od starobylého města Nesebar a špičkového letoviska na Balkáně - Slunečného pobřeží. Aheloy je spojen přímo s Burgasem (29 km) a na letiště dojedete pravidelnými autobusovými linkami a minibusy. Pomorie, které je vzdálené 9 km, patří mezi nejlepší místa pro lázeňskou turistiku díky svému léčivému bahnu vytěženému ze slaného jezera. Pomorie Bay je oblíbenou destinací pro milovníky jachtingu, plachtění a rybaření.

Podlaží
3
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
51 m2
Užitná plocha
44 m2
Balkon
Ano
Bazén
2 bazény
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
620 m
Lékař
2 km
Kavárna
350 m
Restaurace
180 m
Bar
210 m
Škola/školka
600 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00