2+kk, s výhledem na moře, Zlaté písky

Zlaté písky , Bulharsko – ID 3453
Plocha 71 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 5/7
Moře 100 m
Stav Volné
Nabízíme Vám vynikající jednoložnicový apartmán v dobře udržovaném uzavřeném komplexu v klidné části letoviska Zlaté písky, který se nachází pouhých 100 metrů od pláže a hraničí s chráněnou přírodní rezervací. Byt se nachází v pátém patře a má funkční dispozici (bez průchozích pokojů). Skládá se z prostorné vstupní haly, kde je možné vybudovat šatnu nebo vestavěnou skříni, prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, terasy se vstupem z obou pokojů a koupelny. Z oken a terasy je krásný výhled na moře a do území komplexu. Užitná plocha bytu je 61 m2 a celková plocha je 71 m2. Byt je kompletně zařízený a vybavený, ihned k nastěhování.
Komplex poskytuje následující služby a má následující vybavení:
- 24/7 ostraha;
- dva velké bazény;
- restaurace a kavárny;
- SPA centrum a posilovna;
- dětský koutek, dětská hřiště;
- bezplatné parkoviště s velkým počtem parkovacích míst.
Roční poplatek za údržbu společných prostor je 10 eur / m2.
Skvělé místo pro rodinnou dovolenou i pro celoroční bydlení na klidném a ekologicky čistém místě, pár minut jízdy od Varny. Doporučujeme!
Letovisko Zlaté písky se nachází v malebné a ekologicky čisté zátoce v severní části pobřeží Černého moře, hraničí s přírodního parku Zlaté písky v nadmořské výšce 277 metrů. Rozkládá se na ploše přes 1 300 hektarů a v roce 1943 byl vyhlášen chráněným územím. Zlaté písky bylo oceněno Modrou vlajkou - prestižní mezinárodní cenou za životní prostředí. V rámci ketoviska mohou turisté cestovat s několika typy vozidel - auto, kolo, rikša, malé vláčky, kočáry a další. Zlaté písky nabízí vše pro každého, má jedny z nejčistších pláží a je oblíbeným místem na procházky, zábavu a relaxace. Byty ve Zlatých pískách jsou ideální pro investice, letní sídlo nebo celoroční bydlení.

Podlaží
5
Počet podlaží
7
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
71 m2
Užitná plocha
61 m2
Balkon
Ano
Obchod
3 km
Lékař
3 km
Kavárna
2 km
Restaurace
2 km
Bar
3 km
Škola/školka
3 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00