2+kk v blízkosti pláže, top cena, bez poplatku na údržbu, Carevo

Carevo, Bulharsko – ID 6907
79 500 € ≈ 2 006 183 Kč
Plocha 62 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 4/4
Moře 500 m
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme prostorný apartmán o rozloze 2+kk, o velikosti 62,62m2, situován v posledním čtvrtém podlaží v Carevo, Bulharsko. Dispozice: chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou a dvě terasy. Expozice je severovýchodní. K bytu náleží také sklad o velikosti 1,41 m2. Prodává se kompletně zařízený dle aktuálních fotografií. Společné prostory budovy jsou velmi dobře udržované. Byt se nachází v nádherné lokalitě nedaleko pláže Nestinarka ve městě Carevo. Byt bez poplatku za údržbu! Velice dobrá nabídka, doporučujeme!

Koruna se k Euru posunula na nejsilnější úroveň za 11 let! Koupě nemovitosti za Eura nikdy nebyla a nebude výhodnější!

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Carevo je město v jihovýchodním Bulharsku. Leží v Burgaské oblasti, v obštině Carevo, jejímž je sídlem. Je to známé letovisko na jižním bulharském pobřeží Černého moře. Žije zde přes 6 000 obyvatel. Z minulosti je známo pod jménem Mičurin. Město se rozkládá na pobřeží Černého moře, 70 km jihovýchodně od města Burgas. Leží na dvou poloostrovech, přičemž starší část – čtvrť Vasiliko na jihu, leží na stejnojmenném poloostrově, na jehož konci vybíhá mys Kastro. Jižně od města se vypíná hora Papija (502 m n. m.) z pohoří Strandža.

Podnebí ve městě je mírné, přechodného typu, ovlivněné mořem. Průměrná roční teplota je 13,1 °C, úhrn ročních srážek je 655 mm.

Podlaží
4
Počet podlaží
4
Dispozice
2+kk
Plocha
62 m2
Užitná plocha
55 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
570 m
Lékař
1 km
Kavárna
290 m
Restaurace
100 m
Bar
250 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00